Проведено конкурс на зайняття посади директора закладу дошкільної освіти

 
 
 
   Сьогодні в малій залі адміністративного приміщення Будинку рад відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Усмішка» загального типу Монастирищенської районної ради Черкаської області.
   Засідання комісій провела голова комісії Майя Миколаївна Фариба – заступник голови районної ради.
  Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Усмішка» загального типу Монастирищенської районної ради Черкаської області із зазначення вимог до кандидатів на зайняття даної посади та переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, було розміщено 7 березня 2018 року на офіційному веб-сайті районної ради та згодом - в місцевих ЗМІ.
  Після опрацювання поданих документів, публічного захисту претендентами перспективних планів розвитку закладу у короткостроковій і довгостроковій перспективах та за результатами проведених співбесід члени комісії визначили переможця.
  Переможцем конкурсу на зайняття посади директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Усмішка» загального типу Монастирищенської районної ради Черкаської області стала Протопопова Тетяна Анатоліївна.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись