Проведено конкурс

 

    05 вересня 2012 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики  виконавчого апарату районної ради на період перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
     Конкурс відбувся у відповідності до Закону України «Про державну службу», Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та  вимог Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затверджених ПКМ від 15 лютого 2002 р. № 169 та наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 № 164.
    Рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу визнано  Протопопову Тетяну Анатоліївну. Голові районної ради Нестеренку І.І. рекомендовано кандидатуру Протопопової Т.А. для призначення  на посаду спеціаліста І категорії відділу з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики виконавчого апарату районної ради на період перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

 

     Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

 

 

Повернутись