Проведено нараду з головами сільських рад

     1 листопада 2013 року відбулася нарада з сільськими та селищним головами, яку провів голова Монастирищенської районної ради Ігор Нестеренко. У роботі наради взяли участь заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олена Токмач, працівники виконавчого апарату районної ради.
    Ігор Іванович на нараді особливу увагу приділив питанню дотримання законодавства із протипожежного захисту у населених пунктах району і окреслив основні завдання, що стоять перед територіальними громадами району – проводити активну профілактичну роботу щодо попередження надзвичайних ситуацій. Так, зокрема, голова районної ради наголосив на необхідності  підтримання у постійній готовності штучних водойм, водозабірних пристроїв, під'їздів до вододжерел та організації сільськими радами навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях і необхідності створення добровільних пожежних дружин.
    Присутній на нараді начальник служби цивільного захисту в Монастирищенському районі Сергій Говрас ознайомив присутніх з інформацією щодо розробки нових законодавчих актів із питань надзвичайних ситуацій та відповів на запитання сільських голів.
    З питань втілення в життя соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо дотримання національної стратегії профілактики соціального сирітства, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким у 2014-2015 роках виповнюється 18 років, виступила керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олена Токмач.
     Одним із важливих питань, як зазначив І.І.Нестеренко, які слід вирішувати дорослим, є створення належних умов для розвитку і виховання дітей у дошкільних навчальних закладах. Варто зазначити, що в цілому роботи з підготовки дитячих садків до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року завершені, а опалювальний сезон розпочато вчасно.
       Крім цього, на нараді було розглянуто ряд робочих питань.
       За наслідками роботи наради прийняті відповідні рішення.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись