Проведено нараду з питання реформування медичної галузі

   
 
    Сьогодні, 19 січня за участі голови районної ради Миколи Орендарчука, заступника голови районної ради Майї Фариби, голови районної державної адміністрації Олега Недогоди та тимчасово виконуючої обовязки головного лікаря центральної районної лікарні Наталії Мороз відбулася нарада з питання реформування галузі охорони здоров'я в районі.
      Свої бачення розвитку медичної галузі та існуючих проблем у медицині висловила т.в.о. головного лікаря ЦРЛ Наталія Мороз, яка поінформувала, що проектом реформування медичної галузі пропоновано оптимізацію мережі стаціонарів, яка не передбачатиме закриття лікувальних закладів, а лише зміну їх профілю.
      Пріоритетним напрямком у реформуванні медичної галузі визначено створення практик сімейної медицини. Також передбачено, що пацієнт сам обиратиме собі лікаря, мова йде передусім про ланку первинної медицини. Крім того, у перспективі планується введення страхової медицини, створення госпітальних округів та надання медичним закладам ширшої автономії для самостійного вирішення ефективного та раціонального використання коштів та надання якісних послуг.
     У результаті наради було намічено основні шляхи запровадження реформи охорони здоров’я на місцевому рівні та варіанти вирішення проблемних питань.
      То ж організаційні заходи з реформування сфери охорони здоров'я в районі почалися, йде цілеспрямоване усунення перешкод, які виникають на цьому шляху. Все це в кінцевому результаті і буде наслідком досягнення головної мети реформи медичної сфери – поліпшення стану здоров'я населення, забезпечення рівного і справедливого доступу всіх жителів до медичних послуг належної якості.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись