Проведено позачергове засідання постійної комісії

 

 

 
    26 липня 2017 року відбулося позачергове  засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту.
   У роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, керівник апарату районної державної адміністрації Галина Темченко, головний спеціаліст відділу освіти РДА Неля Залозна.
   Нагальним питанням, яке розглядалося на засіданні постійної комісії було попереднє погодження питання про внесення змін до районної  програми «Вчитель» на період до 2021 року (доповідала методист районного методичного кабінету відділу освіти РДА Ніна Завертана).
   Потреба у внесенні змін виникла у зв’язку із проведенням 28.07.2017 – 04.08.2017 на базі Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість» восьмиденного англомовного табору за результатами участі та перемоги Джеймса і Крістіни Еші, волонтерів Корпусу миру в Україні, у проекті Camp Glow. Основною метою табору є здійснення обміну міжнародним досвідом роботи в мовних таборах в контексті набуття навичок соціального лідерства та участі у громадських ініціативах, створення регіонального досвіду організації та роботи мовного табору для школярів.
   У таборі буде проживати і займатися 50 дітей з 19 областей України, які попередньо пройшли всеукраїнський конкурсний відбір на знання англійської мови; працюватиме 22 педагоги, в тому числі, 11 іноземців. Табір буде проводити пропаганду здорового способу життя, розвивати лідерські якості школярів та реалізовувати заходи, спрямовані на поглиблення знань з англійської мови.
   Члени комісії зауважили, що дійсно, проведення такого рівня заходу у районі – подія важлива і потребує усілякого сприяння його проведенню.  
    Проте депутати районної ради акцентували увагу на неналежним чином організовану підготовку та певні недоопрацювання, які привели до того, що зміни до районної програми «Вчитель», які полягають у передбаченні додаткових 74 тисячі гривень на співпрацю з міжнародними фондами і програмами, проведення міжнародних конференцій, семінарів, організації роботи літніх мовних таборів, вносяться фактично напередодні відкриття табору, хоча про проведення даних заходів було відомо заздалегідь, так як на попередній шістнадцятій сесії районної ради було виділено кошти з районного бюджету на ремонт приміщення школи-інтернат, оскільки уже тоді було відомо про проведення на її базі англомовного табору. Враховуючи викладене, депутати рекомендували районному методичному кабінету надати пояснення черговій сесії районної ради про причини таких недоопрацювань.
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись