Проведено позачергову 22 сесію районної ради

 
   11 січня 2018 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання позачергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
    У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Леся Онищак, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, 24 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації.  
   Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
 Як і зазвичай, з метою відкритої і прозорої роботи Монастирищенської районної ради, для попереднього ознайомлення з проектами рішень, статутів, положень, інших додатків, дані проекти були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.
 Проведення позачергової сесії районної ради викликано необхідністю впорядкування документації, що регламентує діяльність закладів дошкільної освіти, переданих міською радою у районну комунальну власність, та їх фінансуванням.
  Затвердивши порядок денний сесії, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного: прийняли із комунальної  власності територіальної громади міста Монастирище до районної комунальної власності такі юридичні особи: заклад дошкільної освіти  (ясла-садок) "Усмішка", заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Золота рибка" та заклад дошкільної освіти  (ясла-садок) "Колобок", погодили їх структуру і чисельність на 2018 рік.
   Далі депутати затвердили у новій редакції районну програму «Організація харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти на 2018-2019 роки», встановивши для дошкільнят вартість одного дня харчування у розмірі 22 гривень – для дітей віком від 1 до 3 років, 25 гривень – для дітей віком від 3 до 6 (7) років, а також визначили розмір батьківської плати за харчування дитини – 40 відсотків у сільській місцевості і 60 – у міській.
   З метою забезпечення прозорості, неупередженості та здорової конкуренції сесія районної ради прийняла положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників закладів дошкільної освіти шляхом проведення конкурсного відбору та укладання з переможцем конкурсу контракту терміном від 1 року (при призначенні на посаду вперше) до 5 років, а також затвердила вимоги до кандидатів, перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі, процедуру проведення конкурсу та визначення його переможця. 
 Далі депутати розглянули питання про створення Монастирищенського районного сервісного центру обслуговування закладів комунальної власності, який включив у свій склад централізовану бухгалтерію та господарчу групу по централізованому господарському обслуговуванню закладів комунальної форми власності.
   У ході сесії депутати затвердили технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок в адміністративних межах Долинківської сільської ради (площею 25,9963 га для ведення фермерського господарства), Попуднянської сільської ради (площею 29,1589 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) та Халаїдівської сільської ради (площею 8,3919 га для рибогосподарських потреб).
 На завершення сесії голова районної ради та голова райдержадміністрації провели робочу нараду з селищним та сільськими головами.
 
Виконавчий апарат районної ради
 
 
 
 
 
 
Повернутись