Проведено позачергову 24 сесію районної ради

 
 
   Сьогодні, 22 березня, під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука відбулася позачергова 24 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.
    У роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради, депутат обласної ради Леся Онищак, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, начальник відділу освіти райдержадміністрації, головний лікар центральної районної лікарні та представники місцевих засобів масової інформації.
      До порядку денного пленарного засідання районної ради було внесено 2 основних питання, з яких інформував т.в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий:
- звіт про виконання  районного бюджету  за  2017 рік;
- внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
   Зміни зумовлені необхідністю розподілу частини вільного залишку коштів, який склався станом на 01.01.2018.  У ході сесії депутати районної ради виділили кошти у сумі 631 100 грн. для виплати заробітної плати педагогічним працівникам на виконання Постанов КМУ від 11.01.2018 № 22 "Про підвищення оплати праці педагогічних працівників" та № 23 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України".
    За рахунок вільного залишку коштів районного бюджету вирішено використати кошти у сумі 1 800 000 грн. для придбання твердого палива закладам загальної середньої освіти та кошти у сумі 1 110 147 грн. для виділення субвенції Леськівській сільській раді на завершення робіт з будівництва водогону (дані видатки доручено профінансувати фінансовому управлінню райдержадміністрації лише після повного покриття незабезпеченості по заробітній платі і енергоносіях бюджетних галузей району). Крім того, за рахунок коштів державної субвенції депутати районної ради розподілили кошти у сумі 361 253 грн. на заробітну плату працю працівникам центральної районної лікарні, а також кошти у сумі  685 431 грн. - для завершення робіт по реконструкції центральної площі м. Монастирище на виконання районної Програми благоустрою та утримання центральної площі ім. Героїв Майдану на 2017-2020 роки та  кошти у сумі 25 782 грн. - для надання субвенції міській раді для проведення капітального ремонту міського скверу.
 У ході сесії депутати прийняли звернення до голови райдержадміністрації щодо необхідності оголошення конкурсу на посаду начальника фінансового управління РДА та до міського голови щодо сплати місцевих податків і зборів та щодо використання частини приміщення дитячого садка «Усмішка».
    За результатами розглянутих питань прийняті відповідні рішення.
 
Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись