Проведено позачергову 29 сесію районої ради

 
 
    Сьогодні, 26 жовтня, під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука відбулася позачергова 29 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.
       У роботі сесії взяли участь 22 депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, начальники відділів та управління райдержадміністрації  та представники засобів масової інформації.
       До порядку денного пленарного засідання районної ради було внесено 8 питань, які відповідно до Регламенту роботи районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
     Першим було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, з якого інформував т.в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий. Зміни зумовлені виділенням субвенції районному бюджету та перерозподілом видатків. Так за рахунок дотації районному бюджету сесія виділила кошти у сумі 2 000 000 грн для придбання ангіографа для Уманської центральної лікарні. Крім того, з районного бюджету Монастирищенському центру первинної медико-санітарної допомоги виділено кошти у сумі 100 000 грн на відшкодування лікарських засобів безоплатно і на пільгових умовах для окремих груп населення, а також 20 000 гривень на придбання витяжки у харчоблок школи-інтернат та 15 000 гривень на придбання ноутбука для роботи фотогуртка будинку дитячої та юнацької творчості. На виконання районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників АТО, учасників операції об’єднаних сил, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки сесія районної ради надала матеріальну допомогу сім’ї померлої учасниці АТО Гнідо Ю.М.
       У ході роботи пленарне засідання прийняло низку рішень, зокрема, про звернення депутатів Монастирищенської районної ради до Президента України Порошенка П.О. щодо зупинення дії рішення Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 про підвищення ціни на газ для потреб населення, про припинення діяльності комунального виробничо-поліграфічного підприємства «Мрія» шляхом перетворення у товариство з обмеженою відповідальністю, про передачу основних засобів та оренду приміщень.
          Крім того, депутати підтримали депутатський запит депутата районної ради Солода В.В. до керівника центрального відділення поштового зв’язку №1 м. Монастирище Гориня В.С. щодо надання інформації про роботу відділення по доставці періодичної преси населенню, а також надали відпустку голові районної ради.
      За результатами розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

 

 

 

 

 

Повернутись