Проведено позачергову 32 сесію районної ради

 

     12 березня під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука відбулася позачергова 32 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.

            У роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради, депутат обласної ради Леся Онищак, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, начальники відділів та управління райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

            До порядку денного пленарного засідання районної ради було внесено 4 питання, які відповідно до Регламенту роботи районної ради попередньо розглядалися на засіданні постійної комісії з питань  бюджету, фінансової та податкової політики, приватизації і власності та президії районної ради.

           На початку роботи сесії радник голови районної ради Микола Бурлака проінформував депутатів районної ради про те, що у зв’язку із набранням законної сили обвинувальним вироком Гайсинського районного суду Вінницької області від 27.08.2018 депутата Монастирищенської районної ради Заворотнього Юрія Михайловича, 1988 р.н., засуджено до позбавлення волі на строк 3 роки 4 місяці за вчинення злочину, передбаченого частиною 2 статті 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка чужого майна) та звільнено від покарання на підставі пункту «в» статті 1 Закону України «Про амністію у 2016 році» та статей 85-86 Кримінального Кодексу України.

            Відповідно до статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» за умови набрання законної сили обвинувального вироку суду, за яким депутата місцевої ради засуджено до позбавлення волі або набрання законної сили рішення суду, за яким його притягнуто до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією, та застосовано покарання або накладення стягнення депутат місцевої ради позбавляється права займати посади або займатися діяльністю, що пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Таким чином, повноваження Заворотнього Ю.М. як депутата Монастирищенської районної ради відповідно до чинного законодавства припинилися автоматично 28.09.2018, так як вирок не оскаржувався в апеляційному суді.

          Монастирищенською районною радою на адресу територіально-виборчої комісії Монастирищенського району направлено відповідне звернення, на яке отримано відповідь про те, що рішення про заміщення депутата Монастирищенської районної ради Заворотнього Ю.М., повноваження якого як депутата припинено у відповідності до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» у зв’язку із набранням відносно нього законної сили вироку суду, не прийнято.

    Таким чином, до прийняття рішення ТВК Монастирищенського району про заміщення депутата, повноваження якого достроково припинено, Монастирищенська районна рада змушена працювати у складі 33 депутатів.

      У ході засідання депутати розглянули питання про затвердження виконання Монастирищенського районного бюджету за 2018 рік, з якого інформував т.в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий. Після проведеного обговорення питання та його затвердження Олег Петрович запропонував увазі депутатів проект змін до районного бюджету на 2019 рік, що зумовлені розподілом та перерозподілом додаткових цільових трансфертів з державного й обласного бюджетів, відповідно до яких виділено кошти у сумі 4 160 000 грн. Монастирищенській міській раді на проведення капітального ремонту спортивного басейну по вулиці Б.Хмельницького, 18; кошти у сумі 400 000 грн. –  на проведення капітального ремонту міського скверу та кошти у сумі 166 000 грн. – на проведення капітального ремонту внутрішньої вбиральні Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради.

            Крім того, за рахунок вільного залишку коштів виділено кошти у сумі 389 200 грн. на придбання дитячих майданчиків; кошти у сумі 190 000 грн. – на придбання ігрового майданчика для дітей з інвалідністю у місті Монастирищі; кошти у сумі 48 200 грн. – на придбання зупинок громадського транспорту у села Теолин та Половинчик; кошти у сумі 202 000 грн. – на придбання дитячих майданчиків у села Аврамівка, Княжики, Теолин  та Шарнопіль. На завершення робіт з реконструкції центральної площі у місті Монастирище виділено кошти у сумі 110 312 грн., а також на проведення капітального ремонту приміщення Монастирищенської центральної районної лікарні – 2 319 грн.

       Далі народні обранці району підтримали депутатський запит депутатів районної ради Шатайла Ю.Г. та Цюпи М.О. до голови Монастирищенської районної державної адміністрації Недогоди О.Ф. щодо сприяння у відновленні міжміських автобусних рейсів через села Хейлове та Панський Міст.

            З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

           

           Виконавчий апарат районної ради

 

 

Повернутись