18 квітня під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука відбулася позачергова 34 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.
    У роботі сесії взяли участь  22  депутати районної ради, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, начальники відділів та управління райдержадміністрації, сільські голови та представники засобів масової інформації.
        До порядку денного пленарного засідання районної ради було внесено 7 питань, які відповідно до Регламенту роботи районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
         На початку роботи сесії голова Монастирищенської районної виборчої комісії Оксана Шуст інформувала присутніх про рішення районної виборчої комісії про заміщення та визнання обраним депутатом районної ради Володимира Чуйка від Радикальної партії Олега Ляшка. Голова районної ради Микола Орендарчук привітав новообраного депутата, вручив йому депутатський мандат і значок «Депутат районної ради» та побажав плідної і конструктивної роботи на благо громади Монастирищенського району.
   Першим було розглянуто питання про районну програму «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Монастирищенської ДПІ Уманського управління ГУ ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Монастирищенського району на 2019 рік», яка спрямована на втілення у практику нових підходів у взаємовідносинах влади з суспільством, нового ставлення до платників податків, створення умов для залучення інвестицій, розвитку малого та середнього бізнесу, виконання податкового законодавства, отримання стабільних доходів до місцевих бюджетів району.
     Депутати не підтримали проект рішення про зміну цільового призначення та розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщення колишнього неврологічного відділення Монастирищенської центральної районної лікарні на багатоквартирний житловий будинок для забезпечення житлом молодих лікарів.
     У ході сесії депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік. Зміни зумовлені виділенням субвенцій районному бюджету, розподілом вільного залишку коштів районного бюджету станом на 01.01.2019, перерозподілом видатків між кодами економічної та функціональної класифікації установ. Так з метою підвезення учнів на навчання до закладів загальної середньої освіти за рахунок коштів районного бюджету виділено 1 900 000 грн. на придбання двох шкільних автобусів та проведено співфінансування із державного бюджету.
   У районному бюджеті передбачено видатки на суму 5000 грн. на виконання «Районної програми благоустрою та утримання центральної площі ім. Героїв Майдану на 2017-2020 роки».
    На сесії депутати  погодили ціни на лісопродукцію і послуги на ІІ-ІVквартали 2019 року, затвердили проекти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Монастирищенського району (село Бачкурине Бачкуринської сільської ради Монастирищенського району Черкаської області площею 255.5073 га, село Леськове Леськівської сільської ради Монастирищенського району Черкаської області площею 198.1741 га, село Матвіїха Леськівської сільської ради Монастирищенського району Черкаської області площею 115.4158 га, село Лукашівка Лукашівської сільської ради Монастирищенського району Черкаської області площею 434.9236 га, село Тарасівка Лукашівської сільської ради Монастирищенського району Черкаської області площею 62.8784 га, село Половинчик Половинчицької сільської ради Монастирищенського району Черкаської області площею 155.7661 га, село Степівка Степівської сільської ради Монастирищенського району Черкаської області площею 171.8894 га, село Терлиця Терлицької сільської ради Монастирищенського району Черкаської області площею 194.3435 га, село Хейлове Петрівської сільської ради Монастирищенського району Черкаської області площею 169.9061 га, селище Вільне Шабастівської сільської ради Монастирищенського району Черкаської області площею 42.8219 га, село Шабастівка Шабастівської сільської ради Монастирищенського району Черкаської області площею 252.7544 га.
   У ході роботи пленарного засідання депутати погодили надання відпустки заступнику голови районної ради Майї Фарибі.
 
    За результатами розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

 

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись