Проведено позачергову 37 сесію районної ради

 

  Сьогодні, 21 червня, під головуванням Миколи Орендарчука, голови районної ради, відбулася позачергова 37 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.
    У роботі сесії взяли участь 21 її депутат, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, начальники відділів та управлінь РДА, директори закладів загальної середньої освіти району, представники засобів масової інформації.
     Потреба провести сесію виникла у зв’язку із тим, що у двох освітніх закладах району – Долинківському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів та Терлицькому закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – при пониженні ступенів і створенні початкових шкіл батьки надали заяви про переведення дітей в інші освітні заклади і тому вказані заклади потребують ліквідації до 1 вересня. Депутати провели обговорення даних питань і у зв’язку із відсутністю освітніх запитів населення прийняли рішення ліквідувати вище зазначені заклади освіти, а також затвердили низку розпоряджень голови районної ради, прийнятих у міжсесійний період, про погодження відпусток керівникам комунальних закладів і установ району.
    На завершення роботи депутати задали ряд питань голові районної державної адміністрації, голові районної ради щодо діяльності дорожньої служби району та внесли свої пропозиції для її покращення.
     За результатами розглянутих питань прийняті відповідні рішення.
 
 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись