Проведено позачергову 43 сесію районної ради

 
    Сьогодні, 7 лютого, під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука відбулася позачергова 43 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.
    У роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук,  керівники установ та закладів району, структурних підрозділів РДА, сільські голови, представники засобів масової інформації.
   До порядку денного пленарного засідання районної ради було внесено 11 питань, які відповідно до Регламенту роботи районної ради, попередньо розглядалися на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансової та податкової політики, приватизації, власності та президії районної ради.
      Основними питаннями порядку денного позачергової сесії були зміни до районного бюджету на 2019 рік та районного бюджету на 2020 рік. Зміни викликані об’єднанням відділів Монастирищенської районної державної адміністрації і, відповідно, змін головного розпорядника коштів, а також передачею інших субвенцій районному бюджету місцевими радами, розподілом субвенцій з державного бюджету та  перерозподілом видатків між галузями, зокрема, виділено кошти у сумі 361 801 грн. для придбання житла дитині-сироті Бабак Анні Валеріївні.
   Зміни до районного бюджету на 2020 рік викликаніперерозподілом видатків між галузями, а саме: за рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету виділено кошти у сумі 30 500 грн. на оплату проведених розвитково-корекційних занять для дітей з особливими освітніми потребами.
   На сесії депутати внесли зміни до районної програми відзначення пам’ятних дат, визначних подій, свят, ювілеїв та вшанування видатних людей Монастирищенського району на 2017-2020 роки.
  У ході роботи обранці району прийняли районну програму благоустрою та утримання центральної площі міста на 2020-2022 роки, продовжили термін дії контракту з директором закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золота рибка» загального типу Монастирищенської районної ради Драч Н.С., надали відпустку заступнику голови районної ради Фарибі М.М., розглянули питання управління майном комунальної власності та підтримали запити депутатів районної ради  Пачесюка Г.Н., Плетінки Р.А., Трохимчука М.О. до заступника голови РДА Терещука Р.М., начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту РДА Ганжали Т.С. щодо надання інформації про використання матеріалів чаші басейну та вентиляційних шахт спортивного комплексу, які було демонтовані у 2019 році. 
   Крім того, депутати підтримали депутатський запит депутата районної ради Шатайла Ю.Г. про звернення до всіх гілок влади, які управляють медичною галуззю країни, до депутатів районних рад Черкащини щодо необхідності збереження функціонування сільських ФАПів. Депутати районної ради Павло Гора, Володимир Чуйко, Юрій Шатайло, Сергій Орендарчук, Микола Драч, Микола Трохимчук, Микола Цюпа, Валентин Кадук. Володимир Солод висловили свої точки зору щодо розгляду даного звернення.
       З усіх питань порядку денного одноголосно прийняті рішення.
 
Виконавчий апарат районної ради
 
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись