Проведено позачергову сесію районної ради

 

    9 жовтня 2012 року відбулася позачергова сімнадцята сесія Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 11 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та на засіданні президії районної ради.
       На сесію прибуло 36 депутатів із 60 обраних.
       Відкрив і вів сесію голова районної ради Ігор Нестеренко.
       У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Басанець, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники місцевих засобів масової  інформації.
      До порядку денного пленарного засідання були внесені проблемні питання життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.
    Головним питанням порядку денного позачергової сесії було внесення змін до рішення районної ради про районний бюджет на 2012 рік, про що доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Катерина Кучер, а начальник відділу освіти райдержадміністрації Дмитро Балла виступив з інформацією щодо внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2011 №11-27/VІ «Про затвердження штатних розписів установ освіти району» та представив депутатам проект програми роботи з обдарованою молоддю на 2012-2015 роки.
      Відповідним рішенням депутати затвердили списки дітей, звільнених від плати за утримання у навчально-виховних закладах району.
Серед іншого також було надано дозволи на оголошення конкурсу на право оренди будівлі районної комунальної власності, на списання майна відділу освіти райдержадміністрації, а також визначено порядок забезпечення охорони приміщення адмінбудинку №1 районної ради тощо.
     З усіх питань порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення.
      
   Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
Повернутись