Проведено шістнадцяту сесію районної ради

 

    25 вересня 2012 року відбулася чергова шістнадцята сесія Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 8 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та на засіданні президії районної ради.
      На сесію прибуло 35 депутатів із 60 обраних.
      Відкрив і вів сесію голова районної ради Ігор Іванович Нестеренко.
      У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Григорович Басанець, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські, селищний та міський голови, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової  інформації.
      Основним питанням порядку денного пленарного засідання був звіт голови районної державної адміністрації Басанця В.Г. про виконання програм економічного і соціального розвитку Монастирищенського району та делегованих повноважень за період роботи з вересня 2011 року по вересень 2012 року. Після проведення обговорення звіту та висловлення зауважень і пропозицій пленарне засідання районної ради прийняло рішення роботу районної державної адміністрації по виконанню програм економічного і соціального розвитку Монастирищенського району та делегованих повноважень за період роботи з вересня 2011 року по вересень 2012 року визнати задовільною.
     У ході сесії депутати розглянули питання про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік, про районну програму із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки, про затвердження технічної документації, про надання відпустки заступнику голови районної ради.
    Крім того, на пленарному засіданні було розглянуто два депутатських запити.
     З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.

 

   Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

 

Повернутись