ВІдбулася сходка у селі Сатанівка

 
 
   Сьогодні відбулися загальні збори громадян села Сатанівки.  
  У зібранні взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, провідний спеціаліст відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Карташова, керівник СФГ «Ладіс» Віктор Сказалов.
  Відповідно до порядку денного на початку загальних зборів сільський голова Євдокія Форостяна звітувала перед громадою про проведену роботу упродовж 2015 року, зробила акценти на місцевому бюджеті, його надходженнях та видатках, інформувала присутніх про роботу та утримання об’єктів соціальної сфери, а також ознайомила присутніх з перспективами розвитку населеного пункту. У ході доповіді заслухано та схвалено використання коштів самооподаткування за 2015 рік та визначено розмір самооподаткування  на 2016  рік.
  Під час зустрічі голова райдержадміністрації, заступник голови районної ради, представники структурних підрозділів РДА відповіли на запитання мешканців села щодо розвитку населеного пункту, шляхів вирішення соціальних питань та перспективи територіального об’єднання громад.
  У ході зборів громадянами села Сатанівка було порушено ряд проблемних питань: перейменування населеного пункту, розміру орендної плати за земельні паї, стану доріг, вуличного освітлення (дороге обслуговування та підвищення тарифів на електроенергію), відновлення залізничного сполучення зі станції Монастирище (с.Сатанівка) до станції Христинівка, проведення ремонту ІІ поверху приміщення дитячого садка та створення додаткової третьої групи, а також оновлення сценічного взуття для колективу художньої самодіяльності.
  За результатами сходки громадян дано доручення відповідним структурам вжити заходів щодо вирішення проблемних питань, які турбують населення.
 
Виконавчий апарат районної ради
 
 
 
Повернутись