Проведено співбесіди з сільськими головами

   11 січня 2020 року, голова районної рад Микола Орендарчук з головним лікарем КНП Монастирищенський РЦ ПМСД Людмилою Редванською провели співбесіди з головами сільських рад Монастирищенського району. В ході співбесід розглядалися умови співфінансування та перспективні довгострокові плани розбудови мережі у сільській місцевості відповідно до Порядку формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги, яке затвердило Міністерство охорони здоров’я України.
Людмила Редванська інформувала, що тепер є законодавче підґрунтя для прийняття планів розбудови мережі «первинки» у сільській місцевості, щоб кожен українець, незалежно від місця проживання, міг своєчасно отримати якісну медичну допомогу. Українці, які живуть у селах, потребують кращого доступу до якісних медичних послуг, тому першочергове завдання – створити мережу медзакладів, щоб людям не доводилося долати десятки кілометрів до найближчої амбулаторії, а лікарі були зацікавлені їхати працювати в селах.
Микола Олексійович зазначив, що не менш важливо, щоб медична допомога була не тільки доступною, а й якісною і щоб кваліфіковані лікарі хотіли працювати у селах. Тому частина коштів буде витрачена на оснащення закладів охорони здоров’я, закупівлю сучасного обладнання.

Повернутись