Проведено тринадцяту сесію районної ради

  26 січня 2017 року відбулася чергова 13 сесія районної ради, яку провів голова районної ради Микола Орендарчук.
  У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, депутат обласної ради Леся Онищак, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації, громадськість району.
  На початку роботи пленарного засідання голова районної ради Микола Орендарчук привітав депутата районної ради Павла Гору з днем народження та побажав імениннику міцного здоров’я, наснаги, успіхів у всіх починаннях.
   Потім депутати приступили до своєї роботи.
  До порядку денного засідання тринадцятої сесії було включено 21 питання, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
  Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду його питань.
   Першим питанням порядку денного сесії був звіт голови районної ради про свою діяльність за період з грудня 2015 року.
   Під час свого виступу Микола Олексійович  наголосив на тому, що упродовж звітного періоду вдалося спільними зусиллями забезпечити виконання першочергових завдань з формування та наповнення бюджету району, розробити та прийняти цілу низку ефективних рішень і програм, які сприяють і сприятимуть сталому розвитку нашого краю.  Цей результат був би неможливий без тісної та злагодженої роботи депутатського корпусу районної ради, місцевих рад та співпраці з районною державною адміністрацією.
   Заслухавши та провівши обговорення звіту голови районної ради, депутати одноголосно схвалили його.
   Далі обранці громад визначили орієнтовні строки проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями, а саме: І півріччя 2017 року. Потім затвердили Програму підтримки статутної діяльності Монастирищенської районної організації Товариства Червоного Хреста на 2017-2018 роки, яку представляла на сесії голова районної організації ТЧХ Таміла Белінська. Метою даної програми є досягнення високої ефективності, спрямованої на полегшення страждання людей, надання кваліфікованої допомоги найбільш соціально вразливим верствам населення району.
   У ході сесії депутати внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік, які викликані передачею субвенцій районному бюджету місцевими радами, розподілом та перерозподілом додаткових цільових коштів трансфертів з державного та обласного бюджетів, розподілом додаткових цільових трансфертів з місцевих бюджетів. З даного питання інформував виконувач обов’язків начальника фінансового управління РДА Олег Кошовий.
   На пленарному засідання депутати районної ради одноголосно підтримали кандидатуру Мороз Наталії Іванівни для призначення на посаду головного лікаря Монастирищенської центральної районної лікарні, яка упродовж 15 років працювала заступником головного лікаря ЦРЛ і нині виконує обов’язки головного лікаря даного закладу, а також більшістю голосів схвалили створення Монастирищенського комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
   Не обійшли депутати увагою і розгляд питань галузі освіти, зокрема погодили реорганізацію Степівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» у Степівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня», надали дозвіл на підвищення посадових окладів педагогічних працівників закладів та установ району, внесли зміни до структури і чисельності установ освіти району на 2017 рік, а також доповнили рішення районної ради від 20.10.2016 №10-17/VІІ «Про звільнення від плати за утримання дітей в навчально-виховному закладі району».
   Далі депутати надали дозвіл на виділення дров родинам учасників АТО, погодили ціни на лісопродукцію, внесли зміни до переліку об’єктів нерухомого майна та реєстр корпоративних прав і підтримали депутатський запит депутата районної ради Василя Жука щодо необхідності розроблення районної програми розвитку мисливського господарства.
   У ході сесії внесено зміни до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, закладів, установ, організацій спільної власності міста, селища, сіл Монастирищенського району, а також затверджено технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок в адмінмежах Івахнянської, Долинківської, Зюбриської, Тарнавської, Терлицької сільських рад. До речі, земельні ділянки Тарнавської і Терлицької сільських рад заплановано використовувати для надання учасникам АТО.
   За результатами розгляду усіх питань, які виносилися на тринадцяту сесію районної ради, прийнято відповідні рішення.
   На завершення роботи сесії депутати заслухали інформацію про результати звернення до дванадцятої сесії районної ради батьків вихованців секції волейболу дитячої юнацької спортивної школи з проханням підтримати колишнього директора школи Михайла Панченка та тренера з волейболу Світлану Лисюк. Начальник відділу освіти РДА Тетяна Ганжала проінформувала присутніх про те, що Світлана Лисюк на даний час працює на посаді тренера вказаного закладу, а Михайло Панченко до відділу освіти щодо працевлаштування не звертався.
   Крім того, на засіданні Координаційної ради з вирішення питань місцевого значення депутатами районної ради була внесена пропозиція заслухати інформацію про причини не освоєння у 2016 році в повному обсязі коштів, виділених з районного бюджету на ремонт приміщення районного центру культури і дозвілля. Інформацію з даного питання надавав начальник відділу культури і туризму РДА Юрій Кудин, який зауважив, що кошти були освоєні частково із-за недооформлення проектно-кошторисної документації та порушення термінів виконання робіт підрядником.
Депутати районної ради Володимир Солод, Юрій Шатайло внесли пропозицію укласти додаткові угоди до договорів по виконанню робіт із зазначенням термінів їх виконання, визначити відповідального та проінформувати депутатів районної ради про виконану роботу.
    По завершенню роботи пленарного засідання голова районної ради Микола Орендарчук та голова райдержадміністрації Олег Недогода провели робочу нараду з сільськими головами.
 
 
 
 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись