Проведено виїздну нараду

 
 
                                                        
 
 
 
 
    8 листопада 2013 року голова Монастирищенської районної ради Ігор Нестеренко за участі заступника голови районної державної адміністрації Олега Недогоди, заступника голови районної ради Тараса Пачесюка, провів виїзну нараду селищного і сільських голів Монастирищенського району на базі ТОВ “Монастирищенський котельний завод», розташованого у селищі Цибулів.
 
Для довідки: ТОВ "МКЗ" - це підприємство, яке спеціалізується на 
                       виробництві засобів для благоустрою міських та                   сільських  територій, а саме: малих архітектурних форм, садово-паркових лавок, урн, контейнерів для сміття,
огорож, зупинок маршрутного транспорту, дитячих
майданчиків та спортивних комплексів
та інших господарських металевих конструкцій.
 
   У вступному слові Ігор Іванович зазначив, що організація благоустрою міської та сільських територій займає визначне місце у сучасному житті будь-якої адміністративної одиниці, тому що спрямована на створення та покращення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.
   Благоустрій - це основа благополучного функціонування всіх систем та комунікацій населеного пункту протягом багатьох років. Президентом України В.Януковичем перед органами влади на місцях поставлено завдання створити належні умови для розвитку сільських населених пунктів. Головним очікуваним результатом цієї роботи, за словами Президента, має стати підвищення комфорту та безпеки життя людей незалежно від місця їх проживання. Саме тому основним питанням, винесеним на порядок денний наради, було організація соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.
 
   З метою підготовки проекту Програми благоустрою та озеленення населених пунктів Монастирищенського району на 2014-2015 роки голова районної ради Ігор Нестеренко запропонував сільським та селищному головам розробити проекти заходів сільських і селищної рад щодо благоустрою та озеленення території сіл, селища. При обговоренні питання враховувалося, що відповідно до доручень голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба продукція власного виробництва повинна бути домінантною при розгляді питань закупівлі, і це дасть змогу не лише виконати заходи з благоустрою населених пунктів, а й створити нові додаткові робочі місця в регіоні.
   Заступник голови районної державної адміністрації Олег Недогода виразив підтримку районній, селищній та сільським радам з питання підготовки проекту програми та використання продукції місцевого виробника.
  Радник голови районної ради з соціально-економічних питань Григорій Бирко детально зупинився на умовах участі громад району у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
 
    Про роботу Цибулівської селищної ради та її виконавчого комітету щодо забезпечення розвитку території доповів Цибулівський селищний голова Володимир Кучеренко.
 
   Директор ТОВ «Монастирищенський котельний завод» Федір Рябець інформував присутніх про діяльність підприємства, а у ході наради її учасники ознайомилися з продукцією товариства.
 
    Сільські голови подякували Ігорю Івановичу за ідею проведення наради та прагнення спільно працювати на благо рідного краю і виразили щире зацікавлення в питаннях, які розглядалися під час її проведення, зауваживши, що дана нарада буде мати практичне застосування у повсякденному житті та позитивно відобразиться в благоустрої кожного населеного пункту.
 
 
                                                  Виконавчий апарат районної ради
 
Повернутись