Проведено XVІІ звітно-виборну конференцію районної організації профспілки працівників державних установ

 

 
    13 травня 2015 року відбулася сімнадцята звітно-виборна конференція Монастирищенської районної організації профспілки працівників державних установ, в якій взяли участь 57 делегатів - членів місцевих профспілкових осередків. 
    У роботі конференції також взяли участь керівник апарату Монастирищенської райдержадміністрації Галина Темченко та голова Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ Катерина Кучугурна.
    На початку роботи конференції з інформацією виступили голова мандатної комісії Олександр Кучер та голова редакційної комісії Руслан Мельник.
   Голова Монастирищенської районної організації профспілки працівників державних установ Світлана Семененко, звітуючи про роботу протягом 5-ти останніх років відзначила, що діяльність організації була спрямована на виконання завдань щодо захисту трудових прав членів профспілки, вирішення питань їх соціального забезпечення, співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо реалізації державних та місцевих програм у сфері діяльності державних установ. Світлана Василівна у своїй доповіді детально зупинилася на питаннях зростання ролі профспілок на сучасному етапі, необхідності підвищення заробітної плати, вдосконалення роботи по соціально-економічному захисту державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, проведенні колдоговірної роботи, кадрової і молодіжної політики тощо. 
   Зі звітною доповіддю перед делегатами виступила скарбник районної організації профспілки Лариса Капутя. Представлений звіт відображав напрямки використання профспілкових коштів, надання матеріальних допомог членам профспілки для вирішення їх життєвих проблем.
    У обговоренні доповідей взяли участь делегати конференції  Ірина Комар, Раїса Кузьменко, Людмила Кобзар, Оксана Данило, Галина Сивачук, Юрій Баранюк.
 Учасники конференції визнали задовільною роботу Монастирищенської районної профспілки працівників державних установ. Відтак, перейшовши до виборної частини, делегати конференції одноголосно обрали Світлану Семененко головою районної організації профспілки працівників державних установ.
     Під час обговорення кандидатури всі виступаючі відзначили добрі організаторські здібності Світлани Василівни, її активну життєву позицію та бажання відстоювати своїх спілчан. У свою чергу новообраний голова подякувала присутнім за висловлену довіру і запевнила, що профспілка працівників державних установ й надалі буде продовжувати свою роботу у напрямку захисту інтересів кожного її члена.
   Перед делегатами звітно-виборної профспілкової конференції виступила голова обласного комітету профспілки працівників державних установ Катерина Кучугурна, яка дала високу оцінку діяльності Монастирищенської районної організації профспілки працівників державних установ в цілому та її голови зокрема, а також ознайомила присутніх зі змінами, що нині відбуваються в профспілковому русі, та наголосила, що сьогодні в Україні не прості часи і дуже важко захищати права працівників в умовах, коли влада відмовляється чути про проблеми людей на місцях. Голова обкому профспілки повідомила, що Центральний комітет профспілки порушує перед Кабінетом Міністрів України та Президентом України, народними депутатами ряд важливих питань. Сьогодні за участі членів профспілки, які не є державними службовцями, організовують всеукраїнські акції протесту, щоб привернути увагу держави до проблем її службовців.
  Наприкінці виступу голова обласної профспілки відзначила активну громадську позицію кращих членів профспілки та за результатами роботи вручила їм Грамоти Черкаської обласної профспілки працівників державних установ.
   Крім того, на звітно-виборній конференції було обрано членів райкому профспілки, голову і членів ревізійної, мандатної та редакційної комісій, молодіжного комітету, а також делегатів на Черкаську обласну профспілкову конференцію працівників державних установ. 
    З розглянутих питань звітно-виборні збори прийняли відповідні рішення.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись