Проведено загальні збори громадян у селах району

 
 
  Сьогодні, 12 травня, голова районнної ради Микола Орендарчук взяв участь у загальних зборах жителів с. Владиславчик Монастирищенського району. 
  У ході зборів сільський голова Микола Гунько, прозвітувавшись перед громадою за діяльність сільської ради та її виконавчого комітету за минулий 2016 рік, перейшов до розгляду інших питань, які були винесені на порядок денний засідання та ознайомив односельчан із найважливішими завданнями, які поставлені на перспективу. 
  На зборах громада обговорила питання вуличного освітлення, затвердила ставки самооподаткування, розглянула питання функціонування водогону та оплати за використану воду.
  Активно обговорили перспективи розвитку села, проаналізували стан надходження коштів до сільського бюджету та їх використання, розглянули інші актуальні питання. Серед головних - благоустрій території, поточні ремонти сільських доріг,  упорядкування території сільського сміттєзвалища. 
 
 
   Цього ж дня відбулися загальні збори (сходка) жителів села Леськове Монастирищенського району, в яких взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба та заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук.
  Традиційно сходка розпочалася звітом сільського голови за діяльність сільської ради та її виконавчого комітету за 2016 рік. Тетяна Тарасюк ознайомила громаду із поставленими завданнями на найближчий період.
  У ході зборів було обговорено питання благоустрою населеного пункту, затверджено ставки самооподаткування. 
  Активного обговорення зазнало питання поточного ремонту доріг. Важливим питанням є забезпечення законності та правопорядку на території села. Також ведеться робота по захисту соціально - незахищених верств населення територіальної громади та надається необхідна допомога. 
Повернутись