Проведено заходи для дітей з обмеженими фізичними можливостями

 
 
    Генеральна Асамблея ООН у 1992 році на 47-й сесії в спеціальній Резолюції проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів і закликала всі держави та міжнародні організації проводити відповідні заходи з нагоди цього дня з метою залучення інвалідів до активного життя в суспільстві, адже в світі кожна десята людина є особою з обмеженими фізичними можливостями.
   2 грудня районним центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, за підтримки районного Товариства Червоного Хреста, районної організації Всеукраїнського об'єднання інвалідів «Союз організацій інвалідів України», відділу культури і туризму, відділу освіти райдержадміністрації, районного будинку дитячої та юнацької творчості вже традиційно до Міжнародного дня інвалідів було проведено захід «Повір у себе!» - зустріч з дітьми обмежених фізичних можливостей та їх батьками.
   Присутні на зустрічі голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба побажали дітям та їх батькам здоров’я, терпіння і віри у краще майбуття.
 Варто зазначити, що захід проходив у атмосфері особливої доброзичливості. Діти з обмеженими фізичними можливостями з уст організаторів заходу чули на свою адресу лише щирі побажання і слова підтримки.
   Учасникам влаштували святковий концерт та обід. Під час свята діти змагалися між собою в різних конкурсах і за це отримували призи, а на завершення заходу всім їм було вручено подарунки.
  Ще одним подарунком для дітей стала концертна програма вихованців будинку дитячої та юнацької творчості, в ході якої творчі номери представили також і діти з обмеженими фізичними можливостями.
  Проведення вогника, участь у ньому дітей з обмеженими фізичними можливостями ще раз підтвердило, що діти-інваліди можуть брати участь у всіх заходах і процесах, які відбуваються у суспільному житті. Вони, як і всі діти Землі, багато чого вміють, усім цікавляться і мають високі мрії...
 
 
Виконавчий апарат районної ради
 
Повернутись