Проведено засідання конкурсних комісій

 
 
   
 
   Сьогодні в малій залі адміністративного приміщення Будинку рад відбулося засідання комісій з проведення конкурсу на зайняття посади директора Монастирищенської дитячо-юнацької спортивної школи Монастирищенської районної ради Черкаської області та з проведення конкурсу на зайняття посади директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золота рибка» загального типу Монастирищенської районної ради Черкаської області.
   Засідання комісій провела голова комісії Майя Фариба – заступник голови районної ради.
  Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Монастирищенської дитячо-юнацької спортивної школи Монастирищенської районної ради Черкаської області та конкурсу на зайняття посади директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золота рибка» загального типу Монастирищенської районної ради Черкаської області із зазначення вимог до кандидатів на зайняття даної посади та перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, було розміщено 2 лютого 2018 року на офіційному веб-сайті районної ради та згодом - в місцевих ЗМІ.
  Після опрацювання поданих документів, публічного захисту претендентами перспективних планів розвитку закладу у короткостроковій і довгостроковій перспективах та за результатами проведених співбесід члени комісії визначили переможців.
  Переможцем конкурсу на зайняття посади директора Монастирищенської дитячо-юнацької спортивної школи Монастирищенської районної ради Черкаської області визначено Ванцеровського Олександра Миколайовича.
   Переможцем конкурсу на зайняття посади директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золота рибка» загального типу Монастирищенської районної ради Черкаської області визначено Драч Ніну Семенівну.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись