Проведено засідання конкурсної комісії

 
 
    Сьогодні в малій залі адміністративного приміщення Будинку рад відбулося засідання комісій з проведення конкурсу на зайняття посади директора Летичівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області.
   Засідання комісії провела голова комісії Майя Фариба – заступник голови районної ради.
  Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Летичівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області із зазначення вимог до кандидатів на зайняття даної посади та перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, було розміщено на офіційному веб-сайті районної ради та згодом - в місцевих ЗМІ.
  Після опрацювання поданих документів, публічного захисту претендентами перспективних планів розвитку закладу у короткостроковій і довгостроковій перспективах та за результатами проведених співбесід члени комісії визначили переможців.
   Переможцем конкурсу на зайняття посади директора Летичівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області визначено Балла Дмитро Семенович.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись