Проведено засідання круглого столу з питань охорони здоровя

 
 
   Нещодавно в Монастирищенській ЦРЛ відбулося засідання «круглого столу», в якому взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, його заступник Руслан Терещук, депутати районної ради Василь Жук, Володимир Левадський, Сергій Орендарчук, Руслан Плетінка, Володимир Солод, головний лікар ЦРЛ Наталія Мороз, заступник головного лікаря Людмила Бровко, завідуючі відділеннями.
   Головним питанням засідання був розгляд нововведень, які пройдуть в районній лікарні у ході реформуванні  галузі охорони здоров'я відповідно до Концепції реформування фінансування системи охорони здоров’я, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 №1013-р. Усі присутні на засіданні зійшлися на одній думці: зміни слід проводити так, щоб не зашкодити інтересам громади, а це, в першу чергу, забезпечення  належного надання медичних послуг жителям району.
   З цього приводу завідувачі відділень внесли пропозиції, які, до речі, не вбачають негативу в об’єднанні хірургічного та травматологічного відділень, переведення неврологічного відділення в головний корпус ЦРЛ. Звичайно, реформування галузі - справа не проста, тому і проблем  на цьому шляху є немало, серед них - недозабезпечення по заробітній платі, необхідність проведення ремонтних робіт, вирішення кадрових питань, оснащення відділень. Микола Олексійович та Олег Федорович запевнили учасників засідання, що і надалі сприятимуть розвитку медичної установи району, так як районна влада постійно опікується питаннями її матеріально-технічного забезпечення.
   У ході "круглого столу" намічено план подальшого проведення ремонтних робіт приміщень місцевого лікувального закладу, а на майбутнє – придбання автомобілів для його потреб.
  На завершення депутати районної ради оглянули відділення районної лікарні та мали можливість оцінити якість проведених там ремонтних робіт (заміна підлоги, вікон), забезпечення новими меблями, постільною білизною (кошти на придбання матеріалів та виконання робіт було виділено пленарними засіданнями районної ради). Також поспілкувалися із медичним персоналом, пацієнтами. Побаченим залишилися задоволені, відзначивши якісніший рівень роботи керівництва лікарні та медичного персоналу по створенню належних умов для лікування хворих.
 
Виконавчий апарат районної ради

Повернутись