Проведено зустріч із чорнобильцями

 

 
 
 
   Нещодавно голова райдержадміністрації Олег Недогода та заступник голови районної ради Тарас Пачесюк провели зустріч із членами районної громадської організації «Союз. Чорнобиль.Україна». У заході взяли участь начальник управління Пенсійного фонду України в Монастирищенському районі Григорій Гук, заступник начальника управління праці та соціального захисту Наталія Омельчук,  заступник головного лікаря центральної районної лікарні Наталія Мороз, заступник начальника відділу Держземагенства в районі Євген Дзірун, начальник автостанції Володимир Кучер. Інтереси ліквідаторів на Чорнобильській АЕС представляв голова районної громадської організації "Союз. Чорнобиль. Україна"  Григорій Король, який розповів, як і чим живуть вони сьогодні, а також торкнувся проблемних питань, зокрема забезпечення безкоштовними медикаментами, пільгові перевезення тощо.
    Варто зазначити, заходи даного формату сприяють ефективному "зворотньому зв’язку" органів влади та оперативному реагуванню на проблемні питання.
    Керівники районний служб і управлінь інформували присутніх про стан пенсійного забезпечення ліквідаторів, зміни в законодавстві, обчислення пенсій, медикаментозне забезпечення та стаціонарне лікування, виділення земельних ділянок чорнобильцям, зокрема в селищі Цибулеві, а також забезпечення безкоштовного проїзду в автобусах.
    Учасникам зустрічі надані змістовні відповіді та роз’яснення на поставлені запитання.
 
 
Виконавчий апарат районної ради 
Повернутись