Районна рада на засіданні прийняла низку рішень, направлених на економію бюджетних коштів

 
 
   Сьогодні, 30 травня, під головуванням Миколи Орендарчука, голови районної ради, відбулася позачергова 36 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.
    У роботі сесії взяли участь 25 її депутатів, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, начальники відділів та управлінь РДА, керівники районних комунальних установ та організацій, директори закладів загальної середньої освіти району, представники засобів масової інформації.
      До порядку денного пленарномого засідання районної ради було внесено 11 питань.
     На початку роботи з ініціативи голови районної ради депутати  внесли зміни до структури та чисельності виконавчого апарату районної ради, скоротивши вакантну посаду провідного спеціаліста з питань децентралізації та проектної діяльності відділу бюджету, комунального майна та децентралізації. Далі обранці району взяли до уваги звернення комунальної установи «Монастирищенський районний методичний кабінет» та прийняли рішення про скорочення двох посад методистів у структурі даної установи.
      У ході роботи депутати районної ради внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, зокрема, відповідно до наказу  відділу освіти Монастирищенської РДА від 22.05.2019 року №33 «Про внесення змін до структури та чисельності установ освіти району на 2019 рік» за рахунок скорочення двох посад (юрисконсульта та бухгалтера) кошти, що вивільняються (91500 грн) направлено на здійснення підвозу педагогічних працівників, які працюють в сільській місцевості.
  Далі депутати районної ради розглянули питання про перепрофілювання та зміну назв закладів загальної середньої освіти. За результатами обговорення вирішено зняти з порядку денного питання про пониження на один ступінь Шабастівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, так як депутат районної ради Віктор Рикун надав гарантійний лист про забезпечення коштами, яких не вистачає на фінансування закладу в новому навчальному році, у сумі 236 тисяч гривень. Розгляд питань про пониження ступенів Княжиківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та Попуднянського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів відкладено на один місяць.
    Крім того, депутати змінили тип, перейменували і затвердили нову редакцію статуту Монастирищенського закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю школа-інтернат «Обдарованість» І-ІІІ ступенів, змінивши назву на Монастирищенський ліцей "Обдарованість", зберігши у його складі інтернат з частковим утриманням учнів за рахунок засновника.
    У ході сесії районні обранці прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про виділення коштів з державного бюджету на проведення капітального ремонту доріг у районі з метою забезпечення безпечного підвозу дітей району до місць навчання, а також прийняли депутатські запити депутата районної ради Василя Жука (до т.в.о.начальника Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області щодо надання роз’яснень про причини відсутності контролю працівниками поліції виконання рішень виконавчого комітету і сесії Монастирищенської міської ради та до начальника  Головного управління національної поліції у Черкаській області про призначення начальника Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області), депутата районної ради Олександра Журавля (до голови Монастирищенської райдержадміністрації стосовно ремонту дороги Тарасівка-Івахни).
    За результатами розглянутих питань прийняті відповідні рішення.
 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись