Районна рада провела шістнадцяту сесію

 
 
 
    6 липня відбулось пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації та керівники підприємств, установ і організацій, представники правоохоронних органів та місцевих засобів масової інформації.
   До порядку денного сесії було включено 23 питання.
   Передувала сесії робота профільних постійних комісій та президії районної ради. 
   Проекти рішень були попередньо розміщені на офіційному веб-сайті районної ради (http://monrada.gov.ua/), надіслані на електронні скриньки депутатів районної ради та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії народним обранцям.
   На початку пленарного засідання депутати прийняли районну програму боротьби з амброзією полинолистою на 2017-2021 роки, а також внесли зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 №12-6/VІІ «Про погодження структури і чисельності установ освіти району на 2017 рік».
  У ході роботи народні обранці розглянули питання внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, які викликані розподілом та перерозподілом додаткових цільових трансфертів з державного та обласного бюджетів, розподілом додаткових цільових трансфертів з місцевих бюджетів та розподілом вільного залишку коштів і перевиконанням дохідної частини районного бюджету.
    Так районна рада виділила кошти центральній районній лікарні на оплату послуг по демонтажу димової труби на суму 12 600 грн., оплату послуг по виконанню робочого проекту «Термомодернізація приміщення центральної районної лікарні» на суму 39 712,43 грн., оплату послуг по вилученню дорогоцінних металів зі списаної медичної техніки та виготовленню технічних заключень на суму 26 510,28 грн.
    Центру первинної медико-санітарної допомоги виділено кошти на суму 31 247 грн. для придбання поліграфічної продукції, багатофункціонального пристрою, медичних сумок та двох принтерів для ЦПМСД, а також - 10 550  грн. для придбання медичної сумки-укладки для сімейного лікаря СУСЛ № 1.
   За рахунок економії коштів, передбачених на утримання закладів освіти, виділено кошти у сумі 570 768 на придбання матеріалів для проведення поточних ремонтів навчальних закладів району, оплату послуг по виготовленню проектної документації термомодернізації навчальних приміщень Монастирищенського МНВК «Ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів «Ерудит», Монастирищенської загальноосвітньої спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 5, проведення ремонту системи водопостачання та водовідведення Монастирищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 та виготовлення проектної документації котельні Халаїдівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та кошти у сумі 41 530,74 грн. на оплату послуг по виготовленню проектної документації термомодернізації навчальних приміщень, приміщення гуртожитку та спортивного залу Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість».
   Крім того, на виконання Програми соціально-економічного розвитку та враховуючи пропозиції депутатів районної ради на соціально значимі потреби виділено:
-       10 000 грн. для проведення ремонту системи опалення дитячого садка у с. Халаїдове (пропозиція депутата Возного М.В.),
-    10 000 грн. для ремонту приміщення церкви у с. Лукашівка (пропозиція депутата Журавля О.В.),
-       10 000 грн. для придбання сміттєвих урн та лавочок у с. Княжа Криниця (пропозиція депутата Смілянця П.С.),
-    10 000 грн. для придбання концертних костюмів учасникам художньої самодіяльності сільського будинку культури у с. Степівка (пропозиція депутата Трохимчука М.О.),
-      10 000 грн. для проведення ремонту приміщення дитячого садка у с. Шабастівка (пропозиція депутата Рикуна В.М.),
-   9 000 грн. для благоустрою вулиць та території сільського кладовища у с. Попудня (пропозиція депутата Шевчука В.С.),
-     8 000 грн. для заміни вікон у приміщенні Терлицького сільського будинку культури (пропозиція депутата Заворотного Ю.М.),  
-  4 000 грн. для проведення ремонту приміщення районного краєзнавчого музею (пропозиція депутата Бондаря К.В. на суму 2 000 грн., пропозиція депутата Пачесюка Г.Н. на суму 1 000 грн., пропозиція депутата Шевчука В.С. на суму 1 000 грн.),
-       9 000 грн. для лікування жительки с. Нове Місто Шклярук В.О. (пропозиція депутата Пачесюка Г.Н.),
-      10 000 грн. для заміни вікон у приміщенні Копіюватського НВК І-ІІІ ступенів (пропозиція депутата Трохимчук Л.О.),
-  10 000 грн. на придбання предметів та матеріалів для неврологічного відділення ЦРЛ (пропозиція депутата Швеця І.М.),
-    10 000 грн. для проведення ремонту приміщення ФАПу в с. Петрівка (пропозиція депутата Шатайла Ю.Г.),
-     10 000 грн. для ремонту дороги по вул. Аврамівській (пропозиція депутата Бойка О.М.).
 
  Також депутати виділити 150 тис. грн. з резервного фонду Чорнобаївському районному бюджету на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася на території району 1 липня 2017 року.
  Далі сесія прийняла звернення депутатів Монастирищенської районної ради до Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо проекту Закону України «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж», погодила депутатський запит депутата районної ради Володимира Шевчука до начальника Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП  в Черкаській області Ярового В.М. стосовно вжиття заходів для запобігання  крадіжок майна жителів с. Попудня й інших сіл району та депутатський запит депутата районної ради Володимира Солода до сесії районної ради стосовно виділення коштів на придбання установки насосного обладнання для здійснення забору та подачі води споживачам міста за умови співфінансування і співпраці із міською радою.
     У ході сесії депутати районної ради розглянули низку питань, що стосуються комунальної власності, зокрема, надали дозвіл Жашківській міжрайонній виконавчій дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на оренду частини приміщення адмінбудинку районної ради, погодили ціни на лісопродукцію на ІІІ квартал 2017 року (без змін, у порівнянні  з попередніми цінами) та виділили пиломатеріали районному військовому комісаріату для облаштування польового табору окремого стрілецького батальйону в м.Черкаси, Леськівській сільській раді  для облаштування обрядового залу, а також виділили дрова родині  військовослужбовця   Мельника В.А., що був призваний  під час мобілізації. Затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок:
- в адмінмежах Сарнівської сільської ради  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва;
- в адмінмежах Половинчицької сільської  ради  (за межами населеного пункту) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.
  Крім того, народні обранці надали відпустку заступнику голови районної ради та ознайомилися із розпорядженнями голови районної ради, прийнятими у міжсесійний період.
   Депутати районної ради опрацювали і блок кадрових питань, одноголосно прийнявши рішення про призначення Катерини Бульби директором Монастирищенського краєзнавчого музею, Валентини Григораш  директором Монастирищенської центральної районної бібліотеки, Віталіни Подолянюк  директором Монастирищенської дитячої музичної школи, Любові Гринь директором Монастирищенського районного центру культури і дозвілля, Анатолія Косянчука директором Монастирищенського комунального спеціалізованого підприємства. Не вистачило необхідної кількості голосів для  укладання контракту із Ніною Завертаною на посаду завідувача районного методичного кабінету.
 
    Жваве обговорення серед депутатів викликав розгляд питань про перебування громадян Володимира Мамчура, Андрія Микоди на утриманні в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району. Після проведеного обговорення було прийнято рішення рекомендувати директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району Мариніній  І.В. звернутися до суду про стягнення боргів за надані послуги Микоді Андрію Митрофіновичу, Мамчуру Володимиру Михайловичу та подальше піклування про батьків їхніми повнолітніми і працездатними дітьми. До набрання чинності судовим рішенням дозволити проживання підопічних Микоди А.М. та Мамчура В.М. у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 
   На завершення роботи пленарного засідання, заслухавши представника громадської організації «Словом і ділом» Павла Шевчука та розглянувши звернення жителів багатоквартирних будинків м.Монастирище від 05.07.2017, депутати прийняли рішення рекомендувати виконавчому комітету Монастирищенської міської ради відповідно до наданих повноважень вивчити питання стосовно енергоефективної доцільності і технічної можливості переходу з централізованого на індивідуальне опалення  квартир в багатоквартирних будинках міста та надання відповідних дозвільних документів їх жителям, а також звернутися до міського голови Тищенка О.М., депутатів Монастирищенської міської ради з рекомендацією  розглянути на черговій сесії міської ради дане питання.
 
Виконавчий апарат районної ради
 
 
Повернутись