Районна та міська влада привітали монастирищан із Днем Конституції, Днем молоді і Днем міста

 
 
 
 
 
   Святкування Дня міста Монастирища традиційно проводиться в останню неділю червня, у День молоді, а цьогоріч співпало ще із великим державним святом Днем Конституції.
   Розпочалося свято опівдні із гри місцевого духового оркестру та частування бажаючих козацькою кашею.
  Дітей у районному будинку культури дійством «Казковий калейдоскоп» розважали керівники гуртків та вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості.
   Надвечір на святкові урочистості, що відбулися на центральній площі, зібралося кілька сот монастирищан. На свято завітали голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, міський голова Олександр Тищенко, які привітали мешканців і гостей міста зі святами. Виступаючі були єдині в тому, що місто Монастирище має гарне майбутнє і переконані, що усі здобутки громади були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих монастирищан, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують славу міста, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням. Саме їм були висловлені слова вдячності і глибокої шани за самовіддану та наполегливу працю задля розвитку рідного міста.
  Традиційно кращих представників трудових колективів підприємств, установ та організацій, окремих жителів міста виступаючі відзначили грамотами, подяками і вручили подарунки. 
      На центральній площі функціонували торговий ярмарок та дитячі атракціони.   
   Фінальною частиною свята став концерт місцевого музичного гурту «ZGORLA».

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись