Районний бюджет на 2018 рік затверджено

 
 
    Сьогодні в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання чергової двадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
    У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Леся Онищак, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, голови територіальних громад району, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації.  
   Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
    Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.
   До порядку денного двадцятої сесії було включено 31 питання.  У роботі сесії районної ради взяли участь 23 її депутати.
     Перед відкриттям сесії голова районної ради Микола Орендарчук, голова РДА Олег Недогода вручили грамоти з нагоди Дня місцевого самоврядування депутатам районної ради, які активно працювали упродовж року.
   Затвердивши порядок денний сесії, депутати прийняли низку районних програм, а саме: програму економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2018 рік, програму зайнятості населення на 2018-2020 роки, районну програму національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, підготовки молоді до військової служби на 2018-2020 роки, програму підтримки місцевого самоврядування в районі на 2018-2020 роки, районну програму «Організація харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району на 2018-2020 роки», а також внесли зміни до районного бюджету на 2017 року.
  Далі депутати перейшли до розгляду питання про районний бюджет на 2018 рік, визначивши доходи районного бюджету у сумі  324 875 460 грн., в тому числі, доходи загального фонду  районного бюджету - 322 622 806 грн., доходи спеціального фонду районного бюджету - 2 252 654 грн.;  видатки районного бюджету у сумі 324 875 460  грн., в тому числі, видатки загального фонду районного бюджету -  322 622 806 грн.,  видатки спеціального фонду районного бюджету - 2 252 654 грн. Жваве обговорення серед депутатів викликало питання доцільності надання міському бюджету субвенції з районного бюджету на наступний рік, оскільки міські заклади дошкільної освіти тривалий літній (2-3 місяці) та зимовий (1 місяць) періоди не функціонують, за винятком роботи однієї чергової групи, яка є різновіковою, до того ж її обслуговують нові вихователі та їх помічники кожні чотири години, що є травматичним для дитячої психіки. Зазначено також, що у Черкаській області немає жодного закладу дошкільної освіти, який би не працював такий тривалий термін. Після проведеного обговорення депутати переважною більшістю голосів прийняли рішення про затвердження районного бюджету на 2018 рік без надання субвенції міському бюджету на утримання закладів дошкільної освіти, так як дані заклади заплановано утримувати за рахунок районного бюджету.
   Сесія районної ради погодила структуру і чисельність установ і закладів району на 2018 рік, зокрема, освіти, культури, охорони здоров’я, а також затвердила штатні розписи комунальних підприємств: спеціалізованого лісогосподарського підприємства, видавничо-поліграфічного підприємства «Мрія», територіального центру соціального обслуговування та виконавчого апарату районної ради.
   У ході сесії депутати погодили ціни на лісопродукцію на І квартал 2018 року, затвердили нову редакцію статуту Монастирищенського районного будинку культури та передавальний акт Аврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради, технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, а також розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності.
    Після завершення роботи сесії голова районної ради та голова райдержадміністрації провели робочу нараду з сільськими головами.
 
Виконавчий апарат районної ради

Повернутись