Резолюція мітингу жителів Монастирищенського району

 
За єдність України - проти війни!

1.Ми, жителі Монастирищенського району Черкаської області,   категорично засуджуємо військову агресію з боку російських військ, розв’язаної Путіним та звертаємося до Верховної Ради України та новопризначеного Кабінету Міністрів України з вимогою вжити всі необхідні і можливі дії для мирного врегулювання ситуації в Україні, не допустити, щоб пролилася кров мирних людей. Ми впевнені, що якщо наявне протистояння переросте у військові дії – переможців не буде, програють усі. Програють наші народи, які історією, вірою, кров'ю нерозривно пов'язані між собою. Ми віримо, що разом можемо зробити все, щоб цього не сталося.
 
2.Закликаємо всіх жителів району зберігати спокій і не піддаватися на провокації, зупинити всі чвари між політичними партіями і об’єднатися під гаслом «За збереження України, проти війни!»
 
3.Ми звертаємося до російського народу, якого завжди вважали і вважаємо братнім. Не потрібно брати в руки зброю, щоб іти з нею на брата і сусіда. Спільне коріння, спільна історія і спільне бажання жити в добросусідських стосунках – це те, що ніхто і ніколи у нас не забере. Закликаємо кожного, хто має рідних, друзів, знайомих у Росії, східних областях України, Республіці Крим – передзвоніть їм, роз’ясніть ситуацію в Україні, поясніть, що в Україні ми вирішимо проблеми без зовнішнього втручання, що тут відсутнє будь-яке приниження національних меншин – тим паче росіян.
 
4.Ми висловлюємо повагу російськомовним українцям, мирним жителям Республіки Крим, які живим щитом перегороджують входи до військових частин та витісняють російських військових. 
 
5.Ми закликаємо міжнародні спільноти до посередництва у мирному вирішенні конфлікту.
 
6.Ми з розумінням відносимося до рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо оголошення підготовки мобілізації до військкоматів по всій країні і закликаємо придатних для військової служби зареєструватися у військовому комісаріаті району.
 
7.Ми підтримуємо звернення працівників українських засобів масової інформації, які просять російських колег відкрито, виважено і об'єктивно висвітлювати події, що відбуваються сьогодні в Україні.  
 
8.Ми впевнені - єдина мета всього українського народу – жити в країні, де поважають права і свободи кожної людини, незалежно від її національності, мови і віросповідання.

 

Резолюція мітингу жителів Монастирищенського району

Повернутись