Робоча зустріч з координаторами Центру допомоги учасникам АТО

    11 лютого заступник голови районної ради Майя Фариба взяла участь у робочій зустрічі із координаторами Центру допомоги учасникам АТО у Черкаській області  Олександром Тимошенком та Борисом Резніком. В робочому візиті взяли участь також голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, в.о.військового комісара Володимир  Табачук, керівники структурних підрозділів органів виконавчої влади, волонтери. Під час робочого візиту було розгялнуто ряд важливих питань, розглянуто стан соціального, медичного,  правового забезпечення АТОвців, проаналізовано стан роботи з надання соціальних пільг учасникам АТО, а також їх родинам.

   Володимир Табачук інформував, що у районі в ході 6-ти хвиль мобілізації до лав Збройних Сил України та інших законних військових формувань України призвано  355 осіб, із них – 127 демобілізовано. Загинули 3 особи, поранено (за даними військкомату) – 11 чоловік. 

 Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Петро Орендарчук повідомив, що на обліку в управлінні 111 учасників АТО,які користуються пільгами, на черзі для отримання санаторно-курортної путівки перебуває 10 учасників АТО, реалізували своє право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням 9 осіб. На виконання Програми «Турбота» на 1 квартал виділено кошти  з місцевого бюджету для безкоштовного перевезення  учасників АТО.

Головний лікар центральної районної лікарні Володимир Чуйко інформував,що  на обліку в лікарні 92 особи,стаціонарно лікувалися - 31 особа, 3 особи - в Черкаському госпіталі, 55-пройшли обстеження та лікування, 6 особам надано допомогу по зубопротезуванню. Обстеження проводиться постійно при зверненні. П’ять палат покращеного комфорту використовують для розміщення учасників АТО. Надано довідки на санаторно-курортне лікування 22 особам. Начальник центру зайнятості Володимир Левадський  поінформував про те, що на обліку в установі 38 осіб, 35 одержали допомогу по безробіттю,6 – навчалися на курсах. Співбесіди з учасниками АТО проводить директор або його заступник. Головний спеціаліст відділу освіти Неля Залозна доповіла, що  в школах району навчаються 211 дітей  учасників АТО, 80 – забезпечені безкоштовним харчуванням. Дітям надається психологічна допомога,проводяться заходи для цієї категорії дітей. Начальник відділу Держгеокадастру в Монастирищенському районі  Оксана Хінціцька повідомила що 248 осіб звернулися  з клопотаннями про отримання земельної ділянки до 2 га для ведення особистого селянського  господарства, з них 193- отримали картографічні матеріали, 55 заяв знаходяться на розгляді, 36- отримали земельні ділянки. 

    Представники обласного Центру зауважили, що проблема із наданням земельних ділянок гостро стоїть по усій Україні. По завершенню зустрічі учасники дійшли до спільної думки -  враховувати  побажання бійців  та спільно  вирішувати проблеми.

Учасники АТО, які потребують допомоги та мають бажання навчатись, можуть звертатись до координаторів обласного Центру допомоги учасникам АТО:

«Гаряча лінія» 0 800 508 876

Каб. 150 облдержадміністрація

097 740 37 96 Тимошенко Олександр Іванович

097 319 4225 Резнік Борис Іванович

Повернутись