Робоча зустріч з народним депутатом України Антоном Яценком

     Сьогодні,  3 листопада 2017 року голова районної ради Микола Орендарчук взяв участь у робочій нараді-зустрічі народного депутата України Антона Яценка з керівництвом  та  головами місцевих рад Монастирищенського району.

    В ході зустрічі народним депутатом порушувалось цілий ряд питань, які стосуються розвитку інфраструктури міста і сільських населених пунктів району. Зокрема, питання утримання в належному стані мережі вуличного освітлення. Зі слів депутата прозвучало, що на території Монастирищенського району встановлено за його сприяння 4 тис. ліхтарів вуличного освітлення. Але на сьогоднішній день в багатьох населених пунктах ліхтарі не світять. Як приклад, селище Цибулів, в якому із 382 встановлених ліхтарів, 120 – не світять. Народний обранець звернувся до селищного голови з вимогою виправити дану ситуацію.

     Наступним питанням, яке обговорювалось на нараді – це ремонт доріг у районі. У поточному році за сприяння А.Яценка в районі зроблено капітальний ремонт  дороги Попудня-Сарни протяжністю 3 км на суму 8 млн.грн. За словами депутата це не  все те, що планувалось зробити, оскільки на 2017 рік на ремонт доріг в Монастирищенському районі  за його сприяння з державного бюджету виділено 43 млн.грн. Але проблема нашого району полягає в необхідності проведення переважно капітального ремонту і на це потрібна відповідна технічна документація і час. Тому основні роботи з ремонту доріг у нашому районі   депутат має намір провести в наступному році і звернувся до керівництва району, голів місцевих рад з проханням підтримати його наміри.

     Під особливим контролем влади району і народного депутата перебувають питання  будівництва водогонів у сільських населених пунктах району. На дані цілі виділяються кошти районного, сільських бюджетів, а також за сприяння депутата А.Яценка кошти державного бюджету. Наразі завершується будівництво водогонів у селах Бачкурине, Шабастівка. На наступний рік на умовах співфінансування з районним бюджетом (1млн.300 тис.грн) заплановано завершити підведення води до будинків жителів сіл Леськове і Матвіїха.

     Народний депутат України А.Яценко інформував присутніх про те, що до 1 грудня  заплановано закінчити роботи з реконструкції центральної площі міста, паркової зони та вбиральні біля приміщення  районного Будинку культури. Ці роботи виконуються за залучені ним кошти державного бюджету і їх необхідно освоїти до кінця року. Тому на закінчення цих робіт будуть спрямовані всі зусилля.

    В ході наради головами місцевих рад порушувалось питання щодо зменшення рівня напруги у електромережі (на дане питання дав відповідь начальник РЕМу О.Чекман), облаштування «поліцейського» на цетральній вулиці в с.Івахни,  відсутності в Україні ліцензованої організації з утилізації пестицидів( проблема хімсховища на території Княжекриницької сільської ради), зменшення  тарифів на вуличне освітлення у нічний час та інші.

   З усіх порушених питань А. Яценко дав відповідні доручення своїм помічникам.

      В роботі наради-зустрічі також взяли участь заступник голови РДА Руслан Терещук, керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай, керівник апарату РДА Галина Темченко, начальники структурних підрозділів РДА, представники районних ЗМІ.

 

                                                             Виконавчий апарат районної ради

 

      

 

Повернутись