Робоча зустріч з учасниками ГО "Союз Чорнобиль України"

   Сьогодні заступник голови районної ради Майя Фариба взяла участь у робочій зустрічі з учасниками ГО "Союз Чорнобиль України", під час якої було розглянуто ряд актуальних питань, а саме : 

1. Звіт голови організації Ротарь В.О.

2. Звіт голови ревізійної комісії Даниленка О.

3. Питання про пільгове перевезення.

4. Адресна допомога на ліки ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

5. Відповідь керівникам ПФУ Монастирищенського району про виконання судових рішень по виплаті заборгованості. 

     Заслухали звіт голови громадської організації, Валерія Ротаря, який зазначив, що було отримано гуманітарну допомогу з Германії - 2 телевізори, інвалідні візки, принтер, костилі, пилосос. 

   Було розглянуто заяву про допомогу на лікування. В ході обговорення даного питання вирішили та підтримали одноголосно, що необхідно взяти кошти в сумі 400 грн із каси взаємодомоги.

    Лікар організатор, Герасименко Людмила,  доповідала, що розроблено комплексний план заходів лікаря організатора для якісного надання допомоги особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. Амбулаторно оздоровлені всі хворі постраждалі. Медикаментозне забезпечення амбулаторно - поліклінічного та стаціонарного лікування постраждалих здійснюється на пільгових умовах при наявності коштів.  

    Під час робочої зустрічі було підняте питання про поліпшення виділення адресної допомоги на ліки кожному учаснику ГО "Союз Чорнобиль України", яке підтримали всі одноголосно.  

   Начальник відділення Пенсійного Фонду України в Монастирищенському районі Гук Григорій зазначив, що пенсії виплачуються регулярно і в повному об’ємі з урахуванням збільшення прожиткового мінімуму. 

    Виконавчий апарат районної ради

Повернутись