Робочий візит голови районної ради до Княжекриницької сільської ради

   Сьогодні голова районної ради Микола Орендарчук здійснив робочий візит до Княжекриницької сільської ради Монастирищенського району. 

    У ході робочої зустрічі взяла участь і заступник голови районної ради Майя Фариба. 

    Очільник району зустрівся з сільським головою, поспілкувався з трудовим колективом сільської ради, обговорили ряд актуальних питань життєдіяльності громади. Відвідали сільський клуб, в якому нещодавно були завершені ремонтні роботи даху.

    Зустрілися із завідуючою бібліотеки Валентиною Навроцькою. Микола Орендарчук звернув увагу на відремонтоване приміщення сільської бібліотеки й зауважив, що для потреб користувачів не вистачає інтернет зв’язку та зауважив на необхідності у купівлі двох комплектів  комп’ютерної техніки. Завідуюча бібліотеки ознайомила та продемонструвала книгу Ольги Лаврик "Лину серцем до тебе, моє рідне село..." та зазначила, що в ній  детально відтворено документальні нариси про життєдіяльність села, використано історичні довідки, документальні матеріали, спогади і фото. Книга присвячена землякам та всім тим, хто нині живе в Княжій Криниці та Новосілці, тим хто там народився там і зростав.

  Відвідали сільський дитячий садок. Зустрілися з директором закладу, яка ознайомила із діяльністю дитячого садка, продемонструвала групи та зазначила, що на даний момент його відвідує 25 діток.

  Сільський голова розповів, що наразі ведеться активна підготовка до професійного свята - Дня працівника сільського господарства. Він зауважив, що до підготовки та проведення урочистостей долучилися всі орендарі, трудовий колектив сільської ради, працівники сільського будинку культури, громадськість населеного пункту. 

    

  Виконавчий апарат районної ради

    

Повернутись