Робочий візит голови районної ради до Монастирищенської ЦРЛ

  16 серпня голова районної ради Орендарчук М.О. із робочим візитом відвідав центральну районну лікарню. Мета поїздки - контроль використання коштів, виділених депутатами районної ради на одному із сесійних засідань для реконструкцію водопровідної та каналізаційних систем  підвального приміщення ЦРЛ. Дані системи потребували термінового ремонту. Виконання вищевказаних робіт проводить ТОВ «Туман-Умань».

   Микола Олексійович поспілкувався із директором товариства Туманом С.В.. В ході розмови голова районної ради задав запитання про хід ремонтних робіт по заміні труб для подачі води та каналізації, чистка каналізаційних колодязів, очистка стояків каналізації по всьому приміщенню лікарні. Сергій Валерійович повідомив, що роботи проводяться новим сучасним обладнанням, наприклад, промивання стояків каналізації проводиться водою під високим тиском, що на даний час є найбільш ефективним. Слід відмітити, що 50 відсотків роботи вже зроблено повідомив Сергій Валерійович.    Паралельно аналогічні роботи проводяться і у інфекційному відділенні  (стара база ЦРЛ), і крім того ще вкладається плитка у санвузлах, та встановлюється сантехніка.

  У лікувальному закладі, було нагальним питання по димовідвідній трубі, через її аварійний стан, що могло спричинити  до незручностей під час опалювального сезону. Нещодавно стару трубу було демонтовано, нова придбана і наступним етапом буде її встановлення. Дане питання перебуває в голови районної ради на особливому контролі.

 Організаційними питаннями займається головний лікар Мороз Н.І. та технічною стороною - завідуючий господарством  ЦРЛ - Мельничук М.Т.

 Мельничук М.Т. також довів до відому голові районної ради, що питання  щодо встановлення душових піддонів у кожному відділенні в процесі, найближчим часом це можна буде зробити у терапевтичному відділенні, на черзі неврологічне та хірургічні відділення. В ході робочої поїздки очільником депутатського корпусу було дано ряд порад та доручень щодо розглянутих питань.

 Виконавчий апарат районної ради

 

 

 

 

 

Повернутись