Робочий візит голови районної ради до селища Цибулів

   

   21 липня голова районної ради Микола Орендарчук здійснив робочий візит  до селища Цибулів.
    Одним із нагальних питань було звернення батьків, діти яких відвідують дошкільний заклад «Берізка». Суть питання полягала в тому, що в даному садочку зроблено ремонт приміщення третьої групи (крім опалення), але група не відкривається. Батьки звернули увагу і на те, що для влаштування дитини в дитячий садок, потрібно за декілька років наперед подати заяву про її зарахування.
   Дане питання було обговорено в селищній раді комісійно за участі голови районної ради Орендарчука М.О., заступника голови районної ради Фариби М.М., селищного голови, бухгалтера, спеціаліста та ініціативної групи батьків. У ході обговорення було встановлено, що зі спискових 56 діток дитячий заклад відвідують близько 25-30 осіб, крім того, 1 вересня із садочка вийдуть 23 першокласники. На даний час у завідуючої дитячого садка «Берізка» є 23 заяви від батьків на зарахування до дошкільного закладу на майбутні два роки, але на найближчий час - це п’ятеро діток на жовтень-листопад місяці нинішнього року.  Слід зауважити, що для того, щоб відкрити додаткову групу тільки на весняно-літньо-осінній період, необхідно ввести в штатний розпис 2 одиниці обслуговуючого персоналу та надати близько півмільйона гривень з районного бюджету для надання субвенції, які в бюджеті не виділені на дані цілі.
 
   Микола Олексійович запевнив присутніх, що при наявній необхідної кількості дітей дане питання буде розглянуто у наступному бюджетному році. Також нині нагальними питаннями є оплата за харчування у дошкільному закладі, оскільки діто-день складає 25-28 грн., та тимчасова відсутність медичної сестри у садочку.
   Цього ж дня голова районної ради Орендарчук М.О., заступник голови районної ради Фариба М.М., головний лікар ЦРЛ Мороз Н.І. та головний лікар Центру ПМСД Редванська Л.П. разом із селищним головою Калашником Ю.М. відвідали Цибулівське терапевтичне відділення №2, на базі якого буде створено ще і амбулаторію. Лікар-терапевт  Фариба Т.Л. висловила свої побажання щодо покращення роботи закладу за рахунок оснащення амбулаторії додатковим медичним приладдям (небулайзер,  кардіограф, малий хірургічний набір, сухо-жарова шафа, холодильник, лабораторні реактиви) для надання більш якісної медичної допомоги жителям смт.Цибулів та інших сіл району, які користуються послугами вищевказаного закладу.
   Микола Олексійович зауважив, що Цибулівська амбулаторія має обслуговувати 7200 осіб, тому тісна співпраця між керівництвом медичного закладу та селищною радою повинна бути на високому рівні. Голова районної ради наголосив на тому, що особливу увагу селищний голова повинен звернути на фінансування медичної установи та залучення спонсорів, які працюють на території ввіреної йому селищної ради. Першочергових фінансових вкладень потребує первинна ланка надання медичної допомоги як новостворена.        Микола Олексійович відмітив, що всі присутні та жителі громади району повинні зрозуміти, що питання закриття Цибулівського медичного закладу завдяки співпраці районної влади, селищної та керівництва медичного закладу відійшло у минуле. 

 

Повернутись