Робота сільських бібліотек з користувачами-дітьми

   

  Книгозбірні – світ читання та спілкування, майданчики для розвитку можливостей користувачів, особливо дітей, місце зустрічей,культурно-просвітницькі центри громади.

      13 березня на базі Монастирищенської районної бібліотеки для дітей відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Робота сільських бібліотек з користувачами – дітьми».

     Відкрила семінар завідуюча організаційно-методичним відділом Людмила Пір’ян, яка ознайомила бібліотечних працівників з програмою районного семінару та надала методичні консультації з стратегії розвитку сільських бібліотек  по роботі з дітьми. Про креативні форми і напрями роботи з користувачами-дітьми розповіла завідуюча відділом районної бібліотеки для дітей Олена Матюшко та провела свято рідної мови «Наша мова світанкова у серці кожного жива»  з учнями 4-Б класу ліцей «Ерудит» ( вчитель Олена  Андрущак).  Діти підготували цікавинки про рідну мову, декламували вірші відомих українських поетів. На заході лунали пісні, звучало українське слово.

    З новими книгами та періодичними виданнями учасників семінару познайомили бібліотекарі районної бібліотеки для дітей Тетяна Мороз та Ріта Кучер.

    На питання, що хвилюють сільських бібліотекарів сьогодні відповідали: директор  централізованої бібліотечної системи Валентина Григораш, бібліотекарі центральної районної бібліотеки Лариса Мішечко, Наталя Грицай.

      В роботі семінару прийняв  участь начальник відділу культури і туризму Монастирищенської районної державної адміністрації Юрій Кудин.

     Робота семінару була цікавою і насиченою.

     По закінченню семінару бібліотекарі відповіли на запитання Всеукраїнського анкетування «Професійні якості бібліотекарів з різним стажем роботи», спрямоване на виявлення Ваших професійних характеристик, які набуваються зі стажем.

Повернутись