Розвиток фізичної культури і спорту

    Відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича та Розпорядження Кабінету Міністрів України 2012 рік оголошено роком спорту та здорового способу життя, якими зобов’язано місцеві органи влади забезпечувати на місцях організацію та проведення масових спортивних заходів.
    Упродовж 2012 року в районі було проведено чимало різноманітних спортивних заходів, пов’язаних з проведенням в Україні року спорту та пропаганди здорового способу життя, про які повідомлялося в газеті. Це, зокрема, шкільні та юнацькі турніри з легкої атлетики й ігрових видів спорту, першість району з шахів та шашок, боксерські турніри, спортивні змагання з нагоди Дня фізкультурника, районна спартакіада „Найспортивніше село” та ряд інших змагань. Велика чисельність учасників - жителів району у спортивних змаганнях свідчить про позитивне ставлення громадськості до розвитку фізичної культури і спорту на Монастирищині.
    Ось і нещодавно, 20 жовтня 2012 року, з ініціативи і безпосередньої участі депутата обласної ради, генерального директора ТОВ „Седна-Агро” Олега Ярового та голови районної ради Ігоря Нестеренка на районному стадіоні відбувся перший футбольний турнір команд-ветеранів ФК „Маньківка” (Маньківка), ФК „Ятрань” (Уманський р-н),  ФК „Нива” (Христинівка) та  ФК „Седна-Агро” (Монастирище), приурочений до 8-ї річниці з дня заснування ТОВ „Седна-Агро”.
    Приємно відзначити, що всі поєдинки проходили у напруженій боротьбі, ветерани показали високу майстерність, добру фізичну підготовку. Відмінно провели всі матчі турніру монастирищенські ветерани, які, здобувши три переконливі перемоги над суперниками, вибороли перше місце.
    Генеральний директор ТОВ „Седна-Агро” Олег Яровий вручив переможцям перехідний Кубок, всім учасникам - Грамоти та призи і висловив впевненість, що цей турнір в подальшому стане традиційним.
 
 
Повернутись