Семінар бібліотечних працівників

  11 вересня 2019 р. в читальній залі  Монастирищенської районної бібліотеки  зібрались сільські бібліотекарі на семінар бібліотечних працівників на тему: «Шляхи та методи удосконалення бібліотечного удосконалення бібліотечного обслуговування соціально – незахищених категорій населення».

     Розпочала роботу семінару директор бібліотеки Валентина Григораш з питання: «Бібліотека – місце спілкування, реалізації творчих потреб та соціальної адаптації». Методичні поради: «Інформаційна підтримка найуразливіших верств населення» надала завідуюча організаційно-методичним відділом Людмила Пір’ян. Завідуюча відділом обслуговування  ЦРБ Оксана Мартиш  поділилась досвідом роботи з  ветеранами, інвалідами та провела годину спілкування: «У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнавай». Олена Матюшко, завідуюча відділом районної бібліотеки для дітей в своєму виступі звернула увагу на основні аспекти соціокультурної роботи з дітьми-інвалідами та сиротами. З досвідом роботи з соціально-незахищеними верствами населення поділились завідуючі Летичівською та Лукашівською сільськими бібліотеками Валентина Рябець та Людмила Айбен. Валентина Рябець познайомила всіх присутніх з світлинами з поїздки членів клубу «Оберіг», який діє при Летичівській СБФ  в Будинок престарілих с. Лукашівка. Надія Павлюк, бібліотекар ЦРБ продемонструвала відео-ролик «Навчи своє серце добру». З  відео-презентацією «Видатні митрополити нашого краю» познайомила бібліотекар ЦРБ Майя Ярмолюк. Бібліотекар ЦРБ Лариса Мішечко надала консультації сільським бібліотекарям по бібліотечній роботі.

      В кінці семінару сільські бібліотекарі обмінялися враженнями від  семінару. Набуті на районному семінарі знання стануть основою для запровадження цікавих заходів для громади.

Повернутись