Сесія обласної ради обрала першого заступника голови та утворила постійні комісії і депутатські фракції

 
 
 
 
 
 
 
 
   8 грудня 2015 року відбулося друге пленарне засідання першої сесії обласної ради. Його провів голова обласної ради Олександр Вельбівець. У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Ткаченко, керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації, керівники правоохоронних органів, представники громадськості та ЗМІ. 
  Засідання тривалий час не могло розпочати роботу через неконструктивну позицію окремих представників громадськості та депутатів. Згодом досягти порозуміння все ж вдалося. То ж кілька народних обранців оголосили низку звернень і заяв, а також внесли ряд пропозицій щодо порядку денного. 
   Голова обласної ради поінформував про утворення депутатських фракцій. В обласній раді сьомого скликання сформовано 8 фракцій: БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» у кількості 17 осіб, ВО «Черкащани» – 15 осіб, ВО «Батьківщина» – 13 осіб, Радикальної партії Олега Ляшка – 10 осіб, «Відродження» – 8 осіб, ВО «Свобода» і політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – по 7 осіб, а також партії ветеранів Афганістану – з 5 осіб. Голова обласної ради Олександр Вельбівець та колишній голова обласної ради Валентина Коваленко не ввійшла до складу жодної із фракцій.
  Потім депутати перейшли до питання про обрання першого заступника голови обласної ради. На цю посаду було запропоновано кандидатуру Валентина Тарасенка – представника ВО «Черкащани», заступника директора ТОВ НВФ «Урожай». Депутати підтримали внесену кандидатуру. «За» проголосували 43 депутати.
   На посаду заступника голови обласної ради запропоновано кандидатуру керівника фракції партії ветеранів Афганістану Олександра Рибченка – голови регіональної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) й обласної організації Партії ветеранів. Під час таємного голосування його кандидатуру не підтримали («за» проголосували 19 депутатів).
   Потім депутати утворили 8 постійних комісій обласної ради та затвердили їхній персональний склад. Питання про обрання голів утворених постійних комісій перенесено на розгляд наступного пленарного зсідання.
   Також на спільному засіданні постійних комісій обласної ради розглянуто проект рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік, а після проведеного обговорення питання депутати підтримали запропоновані зміни до бюджету.
   Для забезпечення конструктивної роботи й завершення І сесії обласної ради депутатами ухвалено рішення про продовження розгляду порядку денного у ході третього пленарного засідання
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись