Сесія районної ради прийняла низку важливих рішень

 
 
   Сьогодні, 19 червня, під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука відбулася позачергова 26 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.
     У роботі сесії взяли участь 26 депутатів районної ради, депутат обласної ради Леся Онищак, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, голови територіальних громад району, керівники підприємств, установ і організацій району, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, представники місцевих засобів масової інформації. 
  Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
     Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.
   Перед проведенням засідання голова районної ради Микола Орендарчук привітав депутатів районної ради, які займаються вирощуванням рослин і тварин із Днем фермера, що відзначається в Україні сьогодні, побажавши їм миру, здоров’я, благополуччя та плідної роботи на благо розквіту України й піднесення добробуту нашого народу.
    Затвердивши порядок денний сесії, депутати перейшли до розгляду питань, винесених на пленарне засідання.
   Першим питання порядку денного було внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, з якого доповідав тимчасово виконуючий обов’язки начальника фінансового управління РДА Олег Кошовий, який зазначив, що зміни зумовлені передачею субвенцій районному бюджету місцевими радами, розподілом вільного залишку коштів районного бюджету, який склався станом на 01.01.2018 та перерозподілом видатків на освітню й медичну галузі району. Після проведеного обговорення депутати одноголосно затвердили пропоновані зміни.
     Далі сесія прийняла ряд районних програм: програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Монастирищенському районі на 2018-2021 роки, програму підтримки розвитку сільського господарських обслуговуючих кооперативів у Монастирищенському районі на 2018-2020 роки, районну комплексну програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників АТО, учасників операції об’єднаних сил, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час революції Гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки, а також продовжила термін дії районної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на період до 2019 року.
   У ході роботи депутати за результатами проведених конкурсів призначили Дмитра Баллу на посаду директора Летичівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, Оксану Шуст директором комунальної установи «Монастирищенський районний інклюзивно-ресурсний центр», а також затвердили структуру і чисельність працівників районного інклюзивно-ресурсного центру.
   У зв’язку із відсутністю освітніх запитів населення депутати, враховуючи звернення Монастирищенської районної державної адміністрації, прийняли рішення про ліквідацію Степівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» Монастирищенської районної ради Черкаської області, який призупинив свою діяльність ще у минулому навчальному році.
    На сесії районні обранці затвердили проектно-кошторисну документацію реконструкції центральної площі у місті, а також прийняли низку рішень щодо управління майном комунальної власності, зокрема: надали дозвіл центральній районній лікарні на списання холодильників, продовжили дію договорів оренди  на частину адміністративного будинку районної ради №3, площею 91,3 м2  з районною організацією "Союз організацій інвалідів”; на частину адміністративного будинку районної ради  №3 площею 21,4 м2  для розміщення маніпуляційного кабінету; на частину адміністративного будинку районної ради №1 площею 11,2 м- з громадською організацією “Народна рада” Монастирищенського району; оголосили конкурс на право оренди частини фасаду адміністративного будинку районної ради №1, площею 2 м2 для розміщення терміналу, а також надали дозвіл на виділення пиломатеріалів та погодили ціни на лісопродукцію на друге півріччя 2018 року.
  Депутати районної ради більшістю голосів підтримали проект рішення, підготовлений виконавчим апаратом районної ради, про скасування надбавки у розмірі 50 відсотків посадового окладу голові районної ради та заступнику голови районної ради у зв’язку із набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 №363 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268», яка передбачає підвищення окладів посадовим особам місцевого самоврядування. Дане рішення прийняте у зв’язку із відсутністю додаткових коштів на виконання вказаної постанови у частині забезпечення збільшення видатків на заробітну плату працівникам виконавчого апарату районної ради, що дасть можливість її нараховувати та виплачувати в межах затвердженого кошторису видатків на 2018 рік.
   З метою підтримки жителів  району депутати прийняли рішення про забезпечення в першочерговому порядку виділення у власність земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, учасникам операції об’єднаних сил–жителям Монастирищенського району за умови наявності документів, які посвідчують їх участь у відповідних заходах.
    Окрім вказаного, обранці району затвердили план роботи районної ради на друге півріччя 2018 року.
    У ході сесії депутати затвердили технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок в адміністративних межах місцевих ради та приватної власності.
     За результатами розглянутих питань прийняті відповідні рішення.
       На завершення сесії голова районної ради провів робочу нараду з селищним та сільськими головами.
 
Виконавчий апарат районної ради

 

           

 

Повернутись