Сесія районної ради прийняла низку важливих питань

   18 грудня 2019 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання сорок другої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.

  У роботі сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, депутат обласної ради Леся Онищак, голови територіальних громад району, керівники підприємств, установ і організацій району, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники місцевих засобів масової інформації.  

  Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

  Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.

  До порядку денного сорок другої сесії було включено 30 питань. У роботі сесії районної ради взяли участь 23 її депутати.

  Затвердивши порядок денний сесії, депутати приступили до розгляду його питань. На початку роботи районні обранці розглянули і прийняли програму економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2020 рік.

  Далі депутати перейшли до розгляду районного бюджету на 2020 рік, одноголосно визначивши доходи районного бюджету у сумі 176 839 309 грн., в тому числі, доходи загального фонду районного бюджету 174 578 449 грн., доходи спеціального фонду районного бюджету – 2 206 860 грн.; видатки районного бюджету – у сумі 176 839 309 гривень, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 174 533 390 гривень та видатки спеціального фонду районного бюджету – 2 305 919 гривень; оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету – у розмірі 450 000 гривень, що становить 0,26 відсотків видатків загального фонду районного бюджету; резервний фонд районного бюджету – у розмірі 500 000 гривень, що становить 0,29 відсотків видатків загального фонду районного бюджету.

  Після цього районні обранці затвердили на 2020 рік структуру і чисельність підприємств, установ та закладів району: дитячої музичної школи, централізованої бібліотечної системи, краєзнавчого музею, центру культури і дозвілля, методичного кабінету, інклюзивно-ресурсного центру, центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), спеціалізованого лісогосподарського підприємства та виконавчого апарату районної ради.

  У ході роботи депутати прийняли програму охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини в Монастирищенському районі на 2020-2024 роки, програму «Організація харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти району на 2020-2021 роки», затвердили фінансові плани районних закладів охорони здоров’я, положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти району в новій редакції.

  На сесії депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, погодили ціни на лісопродукцію та послуги на 2020 рік, а також затвердили план роботи районної ради на І півріччя 2020 року.

  Крім того, депутати затвердили ліквідаційний баланс і передали майно Зюбриського ЗЗСО І ступеня,  надали дозвіл на створення інклюзивної групи подовженого дня у ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит», затвердили проект землеустрою щодо встановлення меж села Владиславчик, прийняли звернення депутатів районної ради до  керівництва ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Одеська залізниця ПАТ «Укрзалізниця» стосовно відновлення руху дизель-потягу сполученням  Христинівка – Козятин, підтримати депутатський запит депутата районної ради Ковальської О.М. виділення  коштів на придбання вогнегасників закладам освіти відповідно до затверджених протипожежних норм і їх потреб та розглянули питання, які стосуються управління майном комунальної власності.

      Після завершення роботи сесії голова районної ради та заступник голови районної державної адміністрації провели робочу нараду з сільськими головами.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись