Сесія затвердила звіт голови районної ради та прийняла низку важливих рішень

 

        6 березня 2018 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання чергової двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.

   У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Леся Онищак, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, 23 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації. 

    Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

    Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.

     Затвердивши порядок денний сесії, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

      Головним питанням порядку денного був звіт голови районної ради за попередній рік діяльності. Після виступу голови районної ради Миколи Орендарчука, відповідей на запитання депутатів та проведення обговорення, депутати прийняли рішення про затвердження звіту.

    Далі сесія прийняла низку районних програм: програму підтримки рівня бойової готовності військової частини Національної Гвардії України на 2018-2020 роки, районну програму «Територіальна оборона на 2018-2022 роки», програму підтримки діяльності Монастирищенського районного військового комісаріату на 2018-2019 роки, а також внесла відповідні зміни, продовживши термін дії районної цільової програми розвитку дошкільної освіти, районної програми підвищення якості природничо-математичної освіти та районної програми «Шкільний автобус».

            У ході роботи депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, що викликані передачею інших субвенцій районному бюджету місцевими радами та перерозподілом видатків між галузями, установами та кодами економічної класифікації. 

            У зв’язку зі змінами в освітньому законодавстві, депутати прийняли рішення про нову редакцію положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників комунальних підприємств, закладів, установ, організацій, що належать до районної комунальної власності, та затвердили типову форму контракту з керівниками закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району.

    З метою перевірки якості послуг з харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти району, а також пацієнтів центральної районної лікарні та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), закупівельних цін на продукти, які для цього використовуються,  видатків районного бюджету на реалізацію зазначених послуг у 2018 році, сесія прийняла рішення про створення тимчасової контрольної комісії, діяльність якої триватиме чотири місяці, включаючи період літнього оздоровлення дітей у пришкільних таборах відпочинку.

   Далі депутати внесли зміни до структури і чисельності установ культури району на 2018 рік, перевівши частину фахівців із районного будинку культури до центру культури і дозвілля, який невдовзі має запрацювати, та розглянули ряд кадрових питань, зокрема, за результатами проведеного конкурсу призначили на посаду директора Монастирищенської дитячо-юнацької спортивної школи Олександра Ванцеровського, на посаду директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золота рибка» загального типу Монастирищенської районної ради Ніну Драч, врегулювали трудові відносини з директором закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Колобок» загального типу Монастирищенської районної ради Наталією Коломієць та задовольнили заяву про звільнення за власним бажанням завідуючої дитячого садка «Усмішка» Світлани Тітаренко.

   Далі депутати затвердили перелік об’єктів нерухомого майна та реєстр корпоративних прав, визначили орієнтовний термін проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями, прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо фінансування установ охорони здоров’я і соціальний захист медичних працівників та розглянули депутатський запит депутата районної ради Сергія Орендарчука про виділення коштів на реконструкцію системи опалення приміщення Шарнопільського сільського фельдшерського пункту.  

   У ході сесії депутати затвердили технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок в адмінмежах місцевих ради та приватної власності.

 На завершення сесії голова районної ради провів робочу нараду з селищним та сільськими головами.

                                                         Виконавчий апарат районної ради

Повернутись