Шабастівчанка Таїсія Гедзун підкорила турнір

     Нещодавно в м. Ауг (Шотландія) пройшов міжнародний турнір British International Most Powerful Woman або «Найсильніша жінка Британії та світу – 2013». Змагались найсильніші жінки планети відразу у двох категоріях: абсолютній та до75 кг. Але що найцікавіше – в Міжнародному турнірі брали участь дві українки: найсильніша леді планети Ніна Геря та чемпіонка світу з категорії до 75 кг, мешканка села Шабастівка, що на Монастирищині, Таїса Гедзун. Саме з цього турніру українки й розпочали сезон змагань 2013 року.
    Таїса впевнено виконувала всі вправи, в результаті посівши друге місце в категорії до 75 кг та виборовши срібло, поступившись тільки віце – чемпіонці світу Луізі Блейдс. При цьому наша землячка встановила 4 рекорди України: підняла колоду, вагою 60 кг над головою; підняла і утримала силову раму, вагою 130 кг; перенесла щит, вагою 75 кг перед собою – на відстань 30 м за 12,09 сек.; перенесла та завантажила пивні кеги наростаючої ваги 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80 кг на спеціальну платформу, висотою 1 м 09 см за 75 сек.
    Для перемоги в Міжнародному турнірі у Шотландії та підтвердженні статусу найсильнішої жінки світу, їй не вистачило всього три очки.
    Наразі Таїса готується до наступних змагань на Чемпіонаті світу зі стронгмену серед жінок World Highland Games– 2013 вже 17 та 18 серпня в Шотландії. Тому спортсменка не збавляє темпів у тренуваннях та продовжує активно займатися, аби зайвий раз довести всьому світу, що в Україні мешкають не тільки найкрасивіші , а й найсильніші дівчата, яким немає рівних.
                                                      
   
                                                                                                            

 

Повернутись