Шановні, чарівні, милі жінки !

 

 

Шановні,  чарівні,  милі жінки!

 

    Від депутатського корпусу районної ради, її виконавчого апарату та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з прекрасним святом краси й любові - 8 Березня! 

    Це свято пробудження природи і початку весни. Цього дня ми вшановуємо жінку, без якої наш рід не міг би зайняти гідне місце в світі, без якої ми не змогли б стати нацією і народом.

 Сьогодні ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого краю та всієї країни. Серед вас є  керівники організацій, установ і діячі культури, вчителі й лікарі, підприємці та службовці.

   ... Але в першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був і залишається символом світла, добра, сімейного благополуччя. Тому за всіх часів найтепліші й ласкаві слова були присвячені саме жінці. Високий і святий образ Жінки-матері, охоронниці сімейного вогнища, мудрої та вірної супутниці. 

  Поки існує світ, ми не перестаємо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя й  наповнювати  його високим змістом любові, добра та краси. 

  Ми, чоловіки, не втомлюємося захоплюватися вашим умінням прощати, любити й  чекати! А ваше тепло та  ласку приймаємо як найдорожчу нагороду, розуміючи при цьому, як багато заборгували перед вами за ваше терпіння, працю, турботу й відданість! Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

  З найпрекраснішим святом весни вас, рідні, кохані, шановні! Нехай цей весняний день дарує вам тепло сонячних променів і ніжність перших весняних квітів, мир у вашому домі та в нашій країні. Нехай у вашому серці панує весна за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай вам забезпечують ті, хто поряд, хто любить і шанує вас. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця й дарують окрилення для нових успіхів  і життєвих перемог.

       Зі святом вас!

                                                 Виконавчий апарат районної ради                       

 

 

Повернутись