Шановні державні службовці району

 

Шановні державні службовці району!

   З глибокою повагою до вашої відповідальної праці вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби.

   У непростий час сьогодення саме на вас покладена висока місія реалізації сучасної державної політики, спрямованої на забезпечення соціально-економічних, адміністративних, правових та духовних зміну суспільстві.

    Щодня через установи, через серця людей, які обіймають посаду державного службовця, проходять проблеми жителів, підприємств,  соціальних установ та організацій.

    Вболіваючи за стан справ, ви формуєте і забезпечуєте виконання соціально-економічних програм, завдань і функцій держави, рішень районної ради, дбаєте про добробут людей та їх соціальний захист.

   На плечах, як державних службовців, так і посадовців органів місцевого самоврядування – нелегка праця і величезна відповідальність. Адже саме на вас громадяни дивляться, як на представників держави, по діях кожного роблять висновки про владу в районі і державу в цілому.

     Усі ми повинні працювати в єдиному напрямку за принципами служіння українському народу, соціальної справедливості, гласності, відданості справі, персональної відповідальності за виконання посадових повноважень, політичної неупередженості.

   Вітаючи зі святом, бажаю всім вам міцного здоров'я, благополуччя в сім'ях, впевненості у завтрашньому дні. Будьте завжди на рівні вимог часу.

    Натхнення вам, оптимізму, втілення всіх задумів і зусиль для економічного зростання району, держави та повної довіри до вас жителів району.

        Зі святом вас!

 

З повагою

Голова районної ради                            М.О.Орендарчук

 

Повернутись