Шановні працівники органів правосуддя Монастирищини

 

Щиро вітаю вас з професійним святом!

        Щорічно 15 грудня судова система України відзначає День працівників суду. Керівництво держави вживає заходів щодо реалізації судово-правової реформи. При цьому враховується позитивний зарубіжний досвід, адже нашою метою є наближення вітчизняних судів до європейських стандартів правосуддя. Кожний суд в Україні має стати ефективним органом у досягненні верховенства права, утвердженні реальної демократії в державі. 

         Судова система України відіграє вирішальну роль у реалізації та захисті прав і законних інтересів людини та суб’єктів господарювання. 
        Ваше вірне служіння Закону, інтересам України, почуття відповідальності та людяності, виваженості та толерантності є запорукою зміцнення поваги та довіри українського народу до служителів Феміди, сприяє підвищенню авторитету судової влади в цілому. 
        З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші привітання й побажання міцного здоров’я, невичерпної енергіїродинного затишку і тепла. А ще – завжди керуватися вимогами Закону та вміло застосовувати його при здійсненні правосуддя. Нехай принциповість, вірність закону, відповідальність за долю людини назавжди залишаться вашими професійними заповідями.   А людська шана стане гідною подякою за плідну працю, неупередженість та чесність.

         Бажаю завжди мати вдосталь сил і бадьорості, гарного настрою та наполегливості для досягнення поставлених завдань.

 

З повагою

Голова районної ради                              М.О.Орендарчук

 

 

 

Повернутись