Шановні працівники пожежної охорони

Картинки по запросу день пожежної охорони привітання

  Так вже вийшло, що працівники пожежної охорони відзначають своє професійне свято двічі в році: 17 вересня — разом з іншими співробітниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС України) в День рятівника, а 17 квітня — День пожежної охорони України. У 2014 році була сформована Державна служба з надзвичайних ситуацій, а державні пожежні частини отримали статус «рятувальних».

   Тим не менш, День пожежної охорони ніхто офіційно не відміняв, тому багато співробітники пожежних підрозділів продовжують відзначати своє професійне свято у квітні.

   Ви не раз доводили свою безмежну відданість своїй справі, що завжди знаходилась на межі ризику. Ви завжди проявляли готовність прийти на допомогу кожній людині. І як результат вашого професіоналізму - попередження і приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя, збереженні матеріальні та культурні цінності.

  Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, в домах - сімейного затишку, а в душі - спокою, добра й злагоди. Хай ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за підтримку та професійну допомогу у складних життєвих ситуаціях.

 

З повагою

Голова районної ради                       М.Орендарчук

 

Повернутись