Шкільний вальс покликав у доросле життя випускників Монастирищини

 
   28 травня відбулося традиційне щорічне свято для випускників загальноосвітніх навчальних закладів Монастирищенського району – свято юності, мрій, сподівань і прощання з дитинством.     Цього дня урочистості проводилися на головній площі Монастирища для випускників міста, а для випускників загальноосвітніх шкіл району – у навчальних закладах. Це не просто свято – це важливий рубіж у житті кожної людини, і тепер усі випускники стоять на порозі самостійного дорослого життя. Попереду – відповідальна пора, коли їм належить вибрати професію і визначити свою подальшу долю. 
  У ході міського урочистого заходу голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Олег Недогода привітали випускників із такою важливою подією в житті, побажавши їм успіхів у здійсненні всіх планів на життєвій ниві.  І, звичайно ж, відзначили кращих учнів, які багаторічною наполегливою працею, високим рівнем знань, досягнень заслужили право бути медалістами, вручивши золоті й срібні медалі, та подяки.
  До привітань долучився міський голова Олександр Тищенко.
  Отець Олег  привітав випускників з визначною подією, побажав їм з Божою допомогою правильно обрати подальший життєвий шлях та окропив їх свяченою водою. 
  Покружляли юні монастирищани і під мелодії шкільного вальсу.
 На закінчення свята випускники випустили символічний оберіг з кульками в небо.
 
 
 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись