Школярі Монастирищенського ЗСО "Обдарованість" відвідали Монастирищенський районний суд

Днями школярі Монастирищенського ЗСО «Обдарованість», за сприянням Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, відвідали Монастирищенський районний суд.

Керівник апарату Монастирищенського районного суду Жежер Юлія та заступник керівника апарату Домачук Оксана розповіли 15 учням 9 класу, які вже вивчають правознавство, познайомили учасників екскурсії з організацією діяльності секретаріату та архіву суду.

Для кращого розуміння діяльності суду, старшокласники були залучені до судовогозасідання під назвою «Кінь проти хом’яка», яке дозволило з практичної точки зору усвідомити роль та значення кожного учасника судового процесу, яке справило яскраве враження на усіх присутніх, оскільки, неочікувано для всіх, закінчилося мировою угодою.

Говорили і про корупцію. За словами Юлії Миколаївни:«Корупція – це неправильна і нечесна поведінка. Але ми це і так напевно знаємо. Про що ми з вами не задумуємось і не знаємо – це про те, як корупція непрямо впливає на кожного з нас і на суспільство загалом». На підтвердження її слів було продемонстровано відеоролик, після якого певний час у залі стояла тиша - він справив неабияке враження на підростаюче покоління.

Наприкінці зустрічі, учні отримали можливість зустрітися із суддею Мазай Наталією Вікторівною, яку засипали запитаннями - ніхто без відповіді залу суду не залишив.

 Усі учасники зустрічі щиро дякували працівникам суду за такий цікавий і надзвичайно потрібний  урок.

Повернутись